Алмазне свердління стін

Припустимо, для перенесення ванни або установки системи опалення в підлогах необхідно виконати отвори. Вам необхідна додаткова вентиляція, і для цього потрібен отвір у стіні. Що Ви будете робити? Відповідей багато, і головна – в кінці публікації.

Алмазне свердління стін

З означеними вище завданнями впорається далеко не кожен перфоратор, та й усунути наслідки його руйнівної роботи буде вкрай непросто. Що вже говорити про терміни – адже для того, щоб зробити в такий спосіб кілька отворів під труби, піде кілька днів. І чи варто випробовувати терпіння сусідів, коли за цей час сотні децибелів виведуть з рівноваги будь-кого?

На противагу означеному методу є сучасна цивілізована альтернатива – алмазне свердління! Бетонна плита товщиною в 50 сантиметрів свердлиться лише за двадцять хвилин, при цьому жахливий гуркіт практично відсутній. Отримані отвори – ідеально рівні, в приміщенні відсутні пилові хмари завдяки обробці інструменту водою. Ціна на подібні послуги досить невелика, так що дозволити їх собі може кожен.

Алмазне свердління стін

Професіонали компанії MODERN CONSTRUCTION з готовністю візьмуться за виконання такого завдання у Києві. Вони використовують найсучасніше якісне обладнання перевірених європейських виробників, монтаж якого займає лише кілька хвилин. Завдяки чималому досвіду робіт все буде виконано максимально швидко, якісно, ​​у чіткій відповідності з проектом і практично безшумно.

Тисніть на кнопку зв’язку і вирішіть Ваші давні проблеми та ідеї вже сьогодні.

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?