Будуємо довіру завдяки досконалій роботі!

від 1200 грн/м²

Косметичний ремонт

від 2400 грн/м²

Капітальний ремонт

від 1430 грн/м²

Чорнові роботи

від 2950 грн/м²

Дизайн-проекти

Дизайн-проект в подарунок ― при замовленні ремонту

Капітальний ремонт Київ

Любите труднощі? Подобається бездумно жертвувати грошима і часом? Зробіть ремонт самі! Однак є альтернатива – комплексний ремонт, виконаний лише однієї професійною командою. Чому так? Все просто – це надійно і зручно. Виконання всієї роботи і організаційної в тому числі, ляже на плечі майстрів і бригадирів. На рахунку компанії «ModernConstruction» вже не один успішно здійснений ремонт капітального типу в багатоповерхівках. Тому замовити капітальний ремонт квартири під ключ слід саме в нашій компанії.

Капітальний ремонт квартири Київ

Етапи капітального ремонту квартири

Це комплекс певних ремонтних робіт, за допомогою яких можна повністю перетворити своє житло. Виконується такий процес, спираючись на європейські стандарти, адже саме від туди і взяла свій початок дана послуга. По іншому, такий вид ремонту називається капітальний ремонт, хоча в сучасному суспільстві все частіше застосовується назва євроремонт. В цілому за змістом всі ці назви означають одне і те ж. Але, професіонали вважають трохи по-іншому. Вони говорять, що комплексний ремонт квартири можуть пропонувати лише професіонали.

Саме тому ми пропонуємо Вам замовити комплексний ремонт квартир в Києві, так як вважаємо себе професіоналами. Ми візьмемося за будь-яку роботу, починаючи з проведення інженерних комунікацій. Ми розуміємо, як важливо зробити все якісно і вчасно, тому у нас працює ціла команда фахівців. Ви не зможете зіткнутися з такою проблемою, як затягнуті терміни, адже ми гарантуємо, що наші майстри виконають вчасно і якість від цього не постраждає.

З нами Ви зможете укласти юридично коректний і чіткий договір на ремонт. У ньому будуть зафіксовані в обов’язковому порядку терміни і бюджет для проведення різних ремонтних робіт. Нами буде здійснено розрахунок кошторису ремонту квартири і застраховані будівельні ризики. З нами Ви можете втілити свої ідеї в реальність.

Капітальний ремонт квартири Київ

Вигоди роботи з компанією ModernConstruction

Якщо Вам чекають важкі ремонтні роботи, тоді потрібно звертатися до нашої надійної, відповідальної, а також добре себе зарекомендувала будівельної компанії.

З нами Ви зможете укласти юридично коректний і чіткий договір на ремонт. У ньому будуть зафіксовані в обов’язковому порядку терміни і бюджет для проведення різних ремонтних робіт. Нами буде здійснено розрахунок кошторису капітального ремонту квартири в Києві і застраховані будівельні ризики. З нами Ви можете втілити свої ідеї в реальність.

Наша компанія може надати дизайнера і скласти повний графік робіт. За бажанням клієнта ми будемо регулярно надавати всю звітну документацію, що стосується закупівель потрібних будматеріалів та проведених нами робіт. Ми також надаємо гарантію на всі наші роботи.

По-перше, важливо звернути увагу на те, що команда нашої компанії має досвід проведення ремонтних робіт в найрізноманітніших за своєю площею квартирах. Зокрема, практика ремонту малогабаритних квартир дозволила розвинути навички розробки функціональних і одночасно затишних проектів обробки житлових приміщень.

По-друге, для нас дійсно не проблема зробити необхідні роботи терміново. Безумовно, мова йде саме про максимально оптимізованому режимі виконання робіт на всіх етапах, де це можливо. Тому як в ремонті деякі процеси просто фізично не можуть бути прискорені. Взяти хоча б вирівнювання статі.

По-третє, ми можемо запропонувати вартість, яка Вас приємно порадує. Завдяки тривалому та успішному терміну професійної діяльності, наша компанія має партнерські відносини з рядом постачальників матеріалів. Це також дає можливість надавати послуги з ремонту недорого.

Капітальний ремонт квартири Київ

Як ми працюємо?

Ви можете ознайомитися з переліком робіт, які необхідні для проведення даного виду роботи, що надаються нами.

До них відносяться:

 • дизайн квартири;
 • сантехнічні роботи;
 • опалювальні роботи;
 • електромонтажні роботи;
 • заміна дверей і вікон;
 • стяжка;
 • вирівнювання стін;
 • демонтаж, а також облицювання плиткою;
 • штукатурні роботи;
 • малярні роботи;
 • установка карнизів;
 • заміна плінтусів;
 • реконструкція будинків;
 • ремонт кухні, кімнат.

Ми дуже цінуємо Ваш час і гарантуємо здачу робіт в термін. Питання капітальний ремонт квартири з чого почати ще актуальний?

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?