Головні помилки, коли хочеться зекономити на ремонті

Ремонт – на чому не можна економити, які головні помилки

Вирішили зробити ремонт? Обов’язково запасіться часом, витримкою і звісно грішми, адже в залежності від складності ремонт може затягнутись на місяці. Багато хто намагається поспіхом все завершити й допускає фатальні помилки, виправлення яких може коштувати дорого.

Тому аби ремонт не затягнувся і вдалося уникнути будь-яких помилок, ми інженерно-будівельна компанія Modern Construction розповімо про ключові моменти ремонту в квартирі чи приватному будинку та про те, на чому все ж не варто економити.

Не маєте вимірів?

Перш ніж починати ремонт, потрібно зробити заміри усіх поверхонь, меблів, ванни, унітазу, раковини, кутової кухні, наприклад, а також виміряти діаметр кабелів та розеток. Заміри потрібні для складання дизайн проекту, а без цього не вдасться досягти бажаного результату.

Не маєте плану робіт та дизайн-проєкту?

План робіт – це практичний посібник зі списком покрокових робіт. З ним ви чітко знатимете що робити та як, з чого почати і чим завершити ремонт. А дизайн-проєкт – документ, який містить всі креслення з вимірами всіх поверхонь у квартирі, а також візуалізацію готового ремонту, тобто взірця, на який потрібно рівнятись. Цей проект також містить список потрібних для ремонту матеріалів, меблів, декоративних деталей тощо. На основі цього списку ви зможете скласти кошторис.

Обираєте майстрів?

При виборі майстрів, обирайте професіоналів, їхня робота коштуватиме дорожче, але ви будете впевнені у якості виконаних робіт. Звісно, помилятися може будь-хто, однак професіонал, у якого є великий практичний досвід, знатиме як виправити без наслідків.

Економити на матеріалах чи ні?

Потрібно розуміти, що дешеві матеріали найчастіше є неякісними та одноразовими. А від якості усіх матеріалів залежатиме фінальний результат. Точно економити не варто на грунтовці, фарбі, проводці, сантехніці. Щодо проводки і сантехніки, то пам’ятайте, їхня якість забезпечує спокій, безпеку і комфорт на довгі роки. 

Недостатнє освітлення

Світла у приміщенні повинно бути достатньо. Його відсутність створює значний дискомфорт у діяльності, та й взагалі може зіпсуватись зір. Тому, радимо над цим задуматись і обов’язково підсвітити робочі поверхні на кухні та над робочим столом. Достатнє освітлення – це запорука здорового самопочуття та затишку у квартирі.

Вам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.