Маленька кухня: найкращі поради з ремонту та облаштування інтер’єру

Кухня – це місце, де збирається родина, де обговорюються важливі плани, приймають гостей. За площею та формами вона буває різноманітною, та попри  те головними рисами має бути багатофункціональність та стиль. Зрозуміло, що аби продумати всі вдалі деталі та створити план інтер’єру знадобиться час. Використайте його, спробуйте також нестандартні рішення, можливо саме вони найкраще підійдуть для вашої кухні.

Інженерно-будівельна компанія Modern Construction зробила підбірку можливих інтер’єрних рішень для маленької кухні.

Візуальне розширення простору за допомогою білого

Білий колір для стін та меблів – це вдале рішення для малої кухні. Білий колір здатен відбивати світло і тим самим візуально збільшує простір. Ви можете пофарбувати стелю в білий колір, а також стіни. Бавтеся з відтінками білого, ви позбудетеся відчуття стерильності. Поєднайте різні текстури: матові стіни та глянцеві меблі. До речі, гармонійно впишеться в інтер’єр та додасть йому витонченості декоративна біла цегла. 

Побутує думка, що білі меблі не практичні та швидко забруднюються. Можемо вас запевнити, що сучасні технології виготовлення кухонних меблів і не тільки дозволяють не перейматись через це. Тим паче є різні засоби, які запобігають в’їданню плям. Ви можете обрати глянцеві чи матові поверхні, з різноманітним гравіюванням та дверцятами вітражами. 

Можна також зробити акцент на підлогове покриття – плитка з візерунками орнаментами. Ще один спосіб додати акценту – це дерев’яні стільниці та різноманітні дерев’яні деталі інтер’єру.

Варіант інтер'єру кухні
Варіант інтер'єру кухні
Варіант інтер'єру кухні

Складаємо планування кухні

Серед різноманітних планувань кухонь, для невеличкої підійде Г-подібна форма. Таким чином ви оптимально використати дві стіни та кут між ними та буде місце, де встановити холодильник, плиту та посудомийну машину – робочий трикутник. До того ж у вас залишиться достатньо місця для  невеликої вітальні з обіднім столом. Поширеними також є лінійне планування у зовсім малих кімнатах та П-подібна форма у квадратних приміщеннях. Останній для господинь є найзручнішим, але простір повинен бути відповідним.

Варіант інтер'єру кухні

Понад 3 кольори в інтер’єрі – табу 

Якщо ж ви мрієте про кольорову кухню, то слід прислухатись до поради не використовувати більш як 3 кольорів. Це точно не перевантажить приміщення та не буде відчуття гармидеру. Кольорові та темні відтінки гармонійно виглядатимуть у поєднанні зі стриманими та нейтральними кольорами.

Варіант інтер'єру кухні

Компактні меблі або меблі-трансформери

Використовуйте всю площу. Не залишайте порожнє місце над кухонними шафами та підвісними полицями. Встановіть двоярусні полиці, так ви матимете більше місця, де складати речі, кухня виглядатиме охайною і довершеною, та й пилюка не буде накопичуватись над меблями. 

Для економії місця можна встановити барну стійку замість столу, або ж придбати розкладний стіл чи стіл-трансформер на випадок гостей. На превеликий жаль круглий стіл у невеликій кухні забере багато простору, краще встановити прямокутний. Замість великих масивних стільців, радимо придивитись до менших, або ж навіть до стільців. 

Вам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.