Ремонт квартир в Ірпені: як вибрати підрядника

Вартість житла в Києві не кожному по кишені і мало хто хоче жити в шумному мегаполісі. Городок Ірпінь, в 26 кілометрах від української столиці, облюбували ті, хто не бажає постійно жити у відриві від цивілізації, але загазованості воліє чисте повітря, а метушні – розмірене життя. Активне будівництво житлових будинків в Ірпені робить затребуваними послуги фірм, що спеціалізуються на ремонтах в новобудовах. Оновлення вторинного житла теж користується попитом.

Ремонт квартир в Ірпені: критерії якості

Радість від покупки нового житла не повинна захмарюватися неякісним ремонтом і необов’язковістю приватних підрядників. І перш за все варто вибрати компанію, яка давно функціонує і позитивно зарекомендувала себе на цьому ринку, і замовити ремонт квартир в Ірпені відразу, як тільки ключі від нової квартири отримані.

Звернення в таку фірму гарантує якісне проведення ремонтних операцій. У звичайному переліку послуг:

 • складання дизайнерського проекту;
 • штукатурка стелі та стін, їх обробка;
 • укладання ламінату та плитки;
 • монтаж підвісних стель;
 • поклейка шпалер;
 • облаштування перегородок;
 • електромонтажні та сантехнічні роботи.

Майстри підрядника підійдуть до реновації професійно і почнуть з повного видалення недоробок будівельників і підготовки приміщення. Етапи ремонтних дій наступні:

 1. Доставка матеріалів за адресою замовника в повному обсязі.
 2. Демонтаж і установка нового сантехнічного обладнання, якщо те, що встановили будівельники, не влаштовує.
 3. Гідроізоляція і утеплення стін.
 4. Чорнова обробка під основне оновлення приміщення.
 5. Проведення перепланування, якщо це передбачено дизайнерським проектом.
 6. Реалізація проекту дизайнерів за допомогою новітніх матеріалів.
 7. Вивіз сміття та його утилізація після завершення робіт.

Перераховані вище пункти – це комплексний ремонт, який обов’язково входить в базові послуги професійної компанії.

Послуги ремонту в Ірпені від компанії MODERN CONSTRUCTION

Щоб отримати якісні послуги ремонту квартир в Ірпені, варто пройти по посиланню і ознайомитися з пропозиціями компанії MODERN CONSTRUCTION.

Професіонали інженерно-будівельної фірми працюють з інноваційними матеріалами, які вимагають особливого підходу при використанні в обробці приміщень. Правильна послідовність ремонтних дій дозволяє дотримуватися заявлених термінів, що важливо для замовників. У договорі, який укладається між підрядником і замовником, прописані обов’язки сторін, вимоги до якості обробки і поновлення. Це дозволяє виключити розбіжності в спірних питаннях. Окремим пунктом в договорі прописується гарантія та підтримка клієнта після завершення процесу.

Коли рішення про проведення ремонтних робіт компанією MODERN CONSTRUCTION прийнято, вибирається дизайнер, який розробить дизайн-проект, який затверджується замовником. Потім підбираються і узгоджуються з клієнтом матеріали, які будуть використовуватися в обробці квартири. При підготовці до реновації:

 • укладається договір;
 • майстрами перевіряється наявність води і світла на об’єкті;
 • клієнт надає всі потрібні допуски і ключі;
 • завозяться інструменти і матеріали.

Потім проводяться послідовно чорнові і чистові операції, об’єкт здається власнику. Якщо в договорі зазначено декорування і монтаж меблів, встановлюють плінтуса і міжкімнатні двері, монтується корпусні меблі, приміщення декорується згідно дизайн-проекту.

Правильно підібрана для проведення оздоблювальних робіт компанія дозволить насолоджуватися естет

Вам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.