ЯК НАЙКРАЩЕ ОНОВИТИ ІНТЕР’ЄР

Що вклав автор у цей заголовок? “Як найдешевше” зробити ремонт квартири? Чи “найбільш якісно” відремонтувати житло? Може, “найсучасніше”, чи “найоригінальніше” оновити дизайн? Ми збираємося охопити всі ці аспекти і трохи більше, тому й об’єднали їх під такою, на перший погляд, нехитрою назвою. Гайда починати!

Витратьте деякий час на підготовку

Якщо ви вже знаєте, в яких кімнатах квартири проводитимете оновлення, і вже маєте бачення нового інтер’єру – складіть план: запишіть поблоково (покімнатно), або замалюйте на плані квартири, що і де у вас чекає оновлення/освіження. Ознайомтеся зі стилями інтер’єру (скандинавський, лофт, модерн, мінімалізм, хай-тек). Перегляньте кілька прикладів (фото і відео) про самотужки зроблені ремонти – ви гарантовано знайдете щось нове, ваші думки впорядкуються, а плани, можливо, скоригуються. Крім того, ви отримаєте уявлення, які інструменти й матеріали необхідні для ваших цілей (ґрунтовка, первинні/чорнові суміші, фінішні, типи фарб). Варто викликати дизайнера з відповідної компанії, який додасть вам кілька ідей – чи просто на словах, чи підготує приголомшливий план-проект.

Матеріали й інструменти: чи “найдешевші” означає “найгірші”?

Наша відповідь – “ні!”. Вам не обов’язково купувати найдорожчу штукатурну суміш, аби зробити якісний ремонт. Різновиди матеріалів і різниця в цінах на неї пояснюються лише двома факторами: призначення матеріалу (ручне/машинне нанесення) і простота в роботі з нею. Варто лише звертати увагу на екологічність сумішей. А ось коли мова йдеться про останній етап робіт, як то фарбування чи наклеювання шпалер – ось тут вже радимо покладатися не на ціни, а тільки на власний смак.

Що, крім покриття стін, можна оновити

Ви вже визначилися, що саме буде перефарбовано, які шпалери буде переклеєно, і які меблі буде викинуто. Але, перед тим, як викидати, погляньте ще раз, які їх елементи можна використати в новому інтер’єрі. Цілком можливо, що антресоль від старої шафи перетвориться на дизайнерську тумбу, а її перегородки – на полиці-сходинки.

Ви збиралися позбутися старих картин чи фотографій на стінах? Не викидайте рамки, викиньте лише їх наповнення. А всередину розмістіть сучасні фото нічного міста чи сонячних пейзажів і прикрасьте ними стіни.

Крім того, поки триває ремонт, збирайте гілки, корені й корчі чудернацьких форм – після деякої обробки вони додадуть унікальності вашому інтер’єру.

Подумайте і над створенням полиць з гіпсокартону і ще на стадії проектування поміркуйте над тим, де, і яке світлодіодне освітлення в них розмістити.

Не забувайте і про такий аспект як ефективність використання місця в новому інтер’єрі.

Вивчайте досвід інших – можливо, і ви захочете виготовити з підручних засобів нову сміливу люстру чи вазу, або обклеїти клейкою кольоровою плівкою книжкову полицю, яку збиралися викидати.

Стеля і підлога – теж елементи інтер’єру?

Так. Якщо ваша стеля вам не подобається, ви не зможете оновити лиш стіни, а про неї забути. Але ж ми знаємо, що ремонт стелі – це довго, дорого, клопітно і брудно… Ні, вже ні. Спеціалісти з натяжних стель зроблять усе без пилюки й відходів за 2-3 години, а крім того, розташують по вашій новій стелі оригінальні точкові світильники, чим позбавлять вас клопоту з новою люстрою. І пам’ятайте – колір стелі ви зможете вибрати із сотні зразків.

Описаний метод оновлення стелі є найпростішим і найшвидшим, а за ціною – рівним будь-якому іншому. А чи є така ж панацея і для підлоги? Так. Старий, розхитаний і пошкоджений паркет чи, може, вичовганий лінолеум ми однозначно радимо замінити на ламінат – виберіть із сотень кольорів і форм. Відновлювати ж є сенс лише якісний, не пошкоджений паркет. Хоча цей метод включає етап лакування – процес, що забере і ресурси, і час (на висихання).

Окремим рядком хотілося б згадати про наливні підлоги. Це метод сучасний і не дешевий, втім сповнений можливостей для фантазії. А готова підлога неймовірно вражає красою об’ємності і бездоганністю поверхні.

Як найгірше оновити інтер’єр

Насправді, доведеться постаратися. Але статистика все ж є. Для цього слід:

1. Придбати матеріали і суміші, не призначені для вашого виду ремонтних робіт.

2. Використовувати інструмент застарілий, або непридатний для використання в ремонті приміщень.

3. Викинути купу грошей на непотрібні матеріали, інструменти, а також рішення, які не вписуються у ваш інтер’єр.

5. Слухати порад сусідки/подруги/куми, які геть далекі від дизайну і ремонту, а крім того – не бачили сучасного інтер’єру навіть на картинках.

6. Зовсім не мати досвіду і не виконати жодного ремонту в житті.

7. І головне – жодних консультацій зі спеціалістами з дизайну і ремонту! Не викликайте їх, навіть незважаючи на те, що консультування і проектування дорого не коштують.

Вам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.