Алмазне свердління стін

Припустимо, для перенесення ванни або установки системи опалення в підлогах необхідно виконати отвори. Вам необхідна додаткова вентиляція, і для цього потрібен отвір у стіні. Що Ви будете робити? Відповідей багато, і головна – в кінці публікації.

З означеними вище завданнями впорається далеко не кожен перфоратор, та й усунути наслідки його руйнівної роботи буде вкрай непросто. Що вже говорити про терміни – адже для того, щоб зробити в такий спосіб кілька отворів під труби, піде кілька днів. І чи варто випробовувати терпіння сусідів, коли за цей час сотні децибелів виведуть з рівноваги будь-кого?

На противагу означеному методу є сучасна цивілізована альтернатива – алмазне свердління! Бетонна плита товщиною в 50 сантиметрів свердлиться лише за двадцять хвилин, при цьому жахливий гуркіт практично відсутній. Отримані отвори – ідеально рівні, в приміщенні відсутні пилові хмари завдяки обробці інструменту водою. Ціна на подібні послуги досить невелика, так що дозволити їх собі може кожен.

Професіонали компанії MODERN CONSTRUCTION з готовністю візьмуться за виконання такого завдання у Києві. Вони використовують найсучасніше якісне обладнання перевірених європейських виробників, монтаж якого займає лише кілька хвилин. Завдяки чималому досвіду робіт все буде виконано максимально швидко, якісно, ​​у чіткій відповідності з проектом і практично безшумно.

Тисніть на кнопку зв’язку і вирішіть Ваші давні проблеми та ідеї вже сьогодні.

Вам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.