Дивовижні фотошпалери

Багато хто з нас познайомився з фотошпалерами як новинкою у далекі 1980-ті. Тоді це було понуре явище: нечітка структура друку, тьмяні фарби, різні тони частин картини і – найголовніше – понурі й нудні сюжети: латаття на озері, нечіткі берізки на фоні темного лісу тощо.

Сучасні ж фотошпалери – це зовсім інше явище! Вдало обрані та вміло поклеєні, вони відкривають перед нами безмежність дивовижних світів! У квартирах Києва вони не лише прикривають стіни, а й…
І, це саме та мить, коли краще 1 раз побачити, ніж сто разів почути:

Розширюють простір до безмежності

Надають стінам об’ємності та рельєфності

Несуть і декоративну, і пізнавальну функції

Сприяють релаксації

Створюють ефект присутності

і багато-багато іншого.

Сучасні фотошпалери можна придбати в будь-якому магазині. Більш того, до них обов’язково додається інструкція з наклеювання. З неї ми дізнаємося, що нам слід: підготувати стіни; переконатися, що всі листи картини мають однаковий тон; зупинити вибір на якійсь одній із сотень марок клею; володіти неабиякими акуратністю та уважністю, аби не перекосити зайвого міліметра; мати необхідні інструменти; не допустити помилок, а в разі помилки – негайно вдатися до термінових заходів…

Спеціалісти компанії Modern Construction позбавлять вас усіх цих клопотів, володіючи безмежним досвідом у нанесенні фотошпалер. Наші дизайнери допоможуть у виборі якісних шпалер із доречними сюжетами й тонами, підкажуть, де не варто клеїти, допоможуть з вибором формату й розміру. А наші майстри виконають призначені вами роботи БЕЗДОГАННО, перетворивши одну з ваших стін на ворота в інший, дивовижний світ.

Замовте візит дизайнера в цю ж хвилину. Телефонуйте!

Вам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.