Алмазне різання стін

Алмазна різка – це сучасна технологія робіт з найміцнішими монолітними матеріалами. Алмазним це різання називається через матеріал, що використовується в робочих поверхнях інструментів, якими різання здійснюється. Кутові шліфувальні машини, стінорізи, бензорізи оснащено дисками з присутністю алмазних часточок, які здатні різати найтвердіші матеріали, оскільки алмаз залишається найміцнішою речовиною у світі.

При різанні забезпечується доступ води, яка, омиваючи диск, охолоджує його, а також запобігає розпорошуванню пилу. Якщо роботи провадяться у житловому приміщенні, використовують гідропилосос. Існує і сухе різання, але воно є значно дорожчим через інтенсивне зношування різальних дисків.

Переваги алмазного різання дозволяють робити ремонт ефективнішим:
1. Це найчистіша методика – не продукує пилу і сміття.
2. Рівень шуму значно нижчий, ніж від інструменту попередніх поколінь.
3. Відсутні небезпечні вібрації.
4. Процес проходить досить швидко.
5. Розріз виходить гладким, рівним, повністю збігається із запланованою лінією.

Звичайно, роботи з алмазного різання потребують навичок і досвіду в використанні інструментів. Тому і доручати їх потрібно фахівцям. Замовивши ці послуги у MODERN CONSTRUCTION, Ви отримаєте бездоганні результати.

Не баріться – телефонуйте до нас просто зараз.

Вам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.