ХУДОЖНІЙ РОЗПИС СТІН

Київські майстри-будівельники завжди були багатими на сміливі, неординарні, а, відтак, прогресивні кроки в підході до робіт, які доти вважалися традиційними. Одним з них і є художній розпис стін. Монотонна, хай і найм’якшого кольору, фарба, як і вишукані, проте циклічні візерунки шпалер програють у змаганні з розписом творчого художника.

Цей вид оздоблення стін візуально розширює приміщення, додає завершеності дизайну і надовго приковує погляд гостей.

Якщо ж Ви зважилися оживити інтер’єр настінним розписом – викличте нашого дизайнера. Разом з ним ви вирішите, як найкраще поєднати розпис із ремонтом, і дизайнер розробить макети малюнків, які ідеально вписуються в інтер’єр вашої кімнати.

Коли ви спільно визначили положення і тематику малюнка, тут в роботу вступає художник. Він уважно вислухає ваші побажання щодо сюжету картини, при вас зробить ескізи і вже наступного дня стане до роботи над затвердженим вами проектом.

Компанія Modern Construction працює на ринку не перший день і Київ знає про неї не перший рік. То ж, поза сумнівами, що ми співпрацюємо з не одним десятком художників. Це пейзажисти, анімалісти, мариністи, абстракціоністи і не тільки. Ми запропонуємо вам саме того художника, чия робота багато років даруватиме вам задоволення і захоплення.

Телефонуйте нам просто зараз!


Майстриня Джоанна Перрі завершила свою роботу для дитячої кімнатиВам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.