Вкладання ламінату

Ламінат – це сучасний зручний і витончений вид покриття для підлоги. Ламінат виготовляють з дерева, і він має не менш розкішний вигляд, ніж паркет. Професійно вкладений, цей матеріал перетворюється на бездоганно рівну підлогу, просту у догляді. Ламінат можна використовувати в будь-яких кімнатах, включаючи ванну, якщо підібрати достатньо міцний і вологостійкий матеріал. Але більш органічний вигляд він має у житлових кімнатах.

Таке покриття створює непередаваний затишок, легкість і додає кімнаті простору, а різноманітність кольорів і текстур дає можливість вибрати унікальне покриття, яке чудово доповнює навіть найскладніший дизайн. Ламінат – прекрасний варіант покриття поверх теплої підлоги, він простий у догляді, і його дуже важко зіпсувати, навіть якщо по вашому будинку постійно розгулюють домашні улюбленці з гострими пазурами.

Аби покриття було рівним, перед укладанням ламінату робиться стяжка. В більшості будинків, сконструйованих навіть в кінці минулого століття, немає плит, достатньо рівних, аби можна було обійтися без стяжки. Тому, якщо Ви робите ремонт в одному з таких будинків, варто порахувати, наскільки вищою стане підлога. Стяжку роблять зі спеціальної суміші на бетонній основі. Це довга і копітка робота, яка вимагає часу на висихання. Жити в кімнаті, де триває процес, не вийде. Поверх стяжки укладають ізоляційний шар. Він захистить ламінат від проникнення вологи, а Вас – від шуму з нижнього поверху. Стяжка максимально розрівнює поверхню, щоб дати можливість укласти ламінат з непомітним зазором.

Укладають цей матеріал за принципом цегли, щоб горизонтальні стики в двох рядах не збігалися, і кожен новий стик припадав на середину сектора в уже укладеному ряді.

При укладанні ламінату його ріжуть так, щоб все покриття відходило від стіни хоча б на сантиметр. Під плінтусом цього зазору не видно, і він дозволяє ламінату нормально переносити зміну пір року: в різні періоди він може злегка розбухати.

Укладання ламінату – робота для майстра. Щоб нова підлога була якісною і служила довго, доручіть її створення професіоналам з компанії MODERN CONSTRUCTION.

Вам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.