Облаштування перегородок

Якщо раніше поміняти планування традиційних квартир було практично нереально чи занадто складно, то сьогодні існує маса сучасних засобів для того, модифікації простору навколо себе.

Для зручного, легкого і надійного монтажу нових стін і перегородок сто років тому винайшли гіпсокартон. Цей дешевий матеріал завдяки своїм характеристикам ідеально підходить для створення перегородок в будь-якому варіанті, конструкції ніш, полиць, архітектурних блоків, підготовки стін до фінішних робіт.


Гіпсокартон – це тонкий матеріал, створений з паперових листів і прошарку гіпсу. Американці вже друге століття справно будують з нього будинки. Єдиний його недолік – крихкість. Це не бетонна монолітна стіна, яку можна експлуатувати століттями в будь-яких умовах, і з нею нічого не станеться: гіпсокартон боїться і води, і потужних фізичних впливів.

Для більш масивних варіантів перегородок використовують кілька шарів гіпсокартону, шумо- та гідроізоляції. В результаті виходить зручна, практична і ідеально рівна стіна, з якою можна працювати в будь-якому напрямку дизайнерських ідей.

Проте, все більш популярними стають нестандартні інтер’єрні рішення. Перегородки зі скла, варіанти з розсувних елементів, алюміній і дерево теж використовують для змін в житловому просторі.

Перегородки монтують і між кімнатами, і всередині одного приміщення (для зонування). Вони стають стильним елементом оригінального дизайну і, при грамотному підході, дуже зручно розділюють простір.

Монтаж перегородок – робота така ж відповідальна, як і укладання стін. Чим більш крихкий матеріал, тим більше навичок роботи з ним слід мати.

Тому перегородки потрібно довірити майстрам в будівельній справі. Інструмент в руці досвідченого майстра перетворює звичайний шматок скла або гіпсу в найцікавіше і якісне спорудження, на надійність якого Ви не можете не розраховувати. Спеціалісти з команди MODERN CONSTRUCTION майстерно виготовлять для вас унікальні стильні перегородки за дуже короткий час.

Вам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.