Підвісні стелі

Підвісна стеля в наш час стала невід’ємним атрибутом інтер’єру. Це і сучасно, і красиво. Та не завжди вибір падає на них суто з естетичних міркувань. Дуже часто монтаж підвісної стелі – швидкий, а подекуди і єдиний спосіб позбутися нерівної, старої, занедбаної стелі. Крім того, підвісна стеля володіє звукоізоляційними властивостями.
До початку ремонту Вам слід ознайомитися з головними видами підвісних стель.

Рейкова з металу. Застосовується найчастіше в санвузлах. Останнім часом втрачає популярність як непрактична (іржа, погані стики зі стіною).

Рейкова пластикова. Використовується у всіх приміщеннях.
Переваги: ​​зручна в установці, тонкий шов, легко миється, великий вибір кольорів.

Армстронг. Використовується в офісах, ресторанах, магазинах.
Переваги: ​​невисока вартість, швидкий монтаж, багатий вибір видів і кольорів.

Натяжна стеля. Для всіх типів приміщень. Найширший вибір кольорів і матеріалів. Практична при затопленні з верхнього поверху. Порівняно з іншими матеріалами, є дорожчою, але швидко окуповується після введення в експлуатацію.

Стеля з гіпсокартону. Підходить для всіх типів приміщень.
Переваги: ​​невисока ціна, швидкий монтаж, можливість зібрати будь-яку форму стелі, наявність вологостійкого типу матеріалу.

Фахівці ремонтно-будівельної компанії MODERN CONSTRUCTION змонтують підвісну стелю за ціну, що обов’язково влаштує замовника, адже ми маємо безліч пропозицій матеріалу різної вартості, відтак зможемо легко підібрати оптимальний варіант, в залежності від Ваших потреб і можливостей.
Зв’яжіться з нами вже сьогодні!

Вам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.