Вентиляція, кондиціонування

Вентиляція та кондиціонування – це комплекс систем для організації повітрообміну у приміщенні та забезпечення комфортних параметрів повітряного середовища.
Вентиляція та кондиціонування, як будь-які інші інженерні системи, вимагають розробки проектної документації. Монтаж систем вентиляції та кондиціювання без попереднього проекту може призвести до таких негативних наслідків як протяг, шум, надлишкова вологість, високе енергоспоживання. Спеціалісти компанії MODERN CONSTRUCTION знають, як створити в приміщенні комфортну атмосферу. Ми виконуємо комплекс робіт (проект і монтаж), гарантуючи ефективність обладнання систем вентиляції та кондиціонування.
Ми проектуємо такі системи:
– димовидалення
– повітряне опалення
– кондиціонування
– припливно-витяжна вентиляція


Димовидалення – автоматична система припливно-витяжної вентиляції, що призначена для видалення диму, попередження або обмеження небезпеки задимлення будівлі. Системи димовидалення відрізняються від вентиляції більш високими показниками продуктивності та стійкістю до високих температур. Системи димовидалення розподіляють на статичні і динамічні. Статичні – відключають всі вентиляційні системи та локалізують дим в одному приміщенні, тобто запобігають поширенню через вентиляційні шахти.  Динамічні – виводять дим за допомогою вентиляторів. Компанія MODERN CONSTRUCTION пропонує виконання проектних та монтажних робіт систем димовидалення на професійному рівні. Ми запропонуємо Вам збалансовану і ефективну систему димовидалення.
Етапи проектування:
– розробка технічного завдання за участю Замовника
– передпроектні обстеження
– прорахунок альтернативних варіантів та затвердження остаточного
– розробка проекту
– погодження проекту у відповідних наглядових організаціях
– монтажні роботи


Повітряне опалення – це система, що призначена для обігріву приміщень за допомогою нагрітого повітря. Дуже часто опалення, вентиляція та кондиціювання є єдиним комплексом, що забезпечує оптимальні умови перебування людини у великих за площею приміщеннях. Але в деяких виробничих приміщеннях, згідно з вимогами, дозволяється використання лише повітряного опалення. Для монтажу таких систем розробка проекту є обов’язковою. Грамотне проектування систем повітряного опалення є запорукою ефективності його роботи. Спеціалісти MODERN CONSTRUCTION завжди зважають на особливості майбутньої роботи, проводять розрахунок тепловтрат будівлі, необхідного повітрообміну та температури в приміщенні.
Етапи проектування:
– розробка технічного завдання за участю Замовника
– підбір необхідного обладнання
– розрахунок потужності, продуктивності та економічності системи
– розробка проектно-кошторисної документації
– монтажні роботи


Кондиціонування – система, що створює та регулює в приміщеннях мікроклімат для забезпечення мешканців сприятливими умовами за показниками температури і вологості.
Розглянемо більш детально класифікацію за областю застосування систем кондиціювання. Побутові системи кондиціювання призначені для охолодження невеликих приміщень (до 80 м2),  промислові – більш потужні та використовуються при кондиціонуванні магазинів, ресторанів (приміщень площею понад 100 м2), а також для центрального охолодження будівель. Існує проміжний клас систем кондиціювання – напівпромислові, що зазвичай застосовуються як у побуті (квартири, котеджі), так і на підприємствах.
Якщо для встановлення побутових систем кондиціювання проект не потрібен, то для монтажу промислових розробка проекту є обов’язковою. Оскільки кожне приміщення має свої особливості (площа, призначення, кількість працівників, вікон та ін.) необхідно правильно вибрати потужність та тип системи кондиціювання.
Етапи проектування:
– розробка технічного завдання за участю Замовника
– збір необхідної для проектування документації
– погодження з Замовником місць встановлення обладнання
– формування робочої документації
– монтаж і пусконалагодження


Вентиляція – організований повітрообмін, що замінює повітря в приміщеннях зовнішнім, чистим повітрям з метою створення середовища, сприятливого для здоров’я. Вентиляційні системи поділяються:
– за способом руху повітря: природні та примусові
– за характером дії: припливні, витяжні та змішані
– за місцем обслуговування: загальнообмінні та локальні
– за призначенням: постійні та аварійні
Вентиляція як будь-яка інша інженерна система вимагає розробки проектної документації. Інакше, помилки та неточності можуть не тільки погіршити ефективність роботи системи, а й зробити її неможливою для експлуатації. В компанії MODERN CONSTRUCTION розробку проекту виконують лише фахівці, що мають відповідну кваліфікацію та досвід. Ми проектуємо всі види вентиляційних систем для житлових та виробничих приміщень. Перш ніж розпочати розробку проекту, ми обов’язково враховуємо всі вимоги та побажання Замовника до майбутньої системи.
Етапи проектування:
– розробка технічного завдання за участю Замовника
– розрахунок повітрообміну відповідно до чинних норм
– підбір необхідного обладнання та матеріалів
– розробка проектно-кошторисної документації
– будівельно-монтажні роботи.

Тепер Ви переконалися, що телефонувати слід саме до нас.


Вам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.