Винесення балконів

Винесення (розширення) балконів є однією з послуг, що замовляються найчастіше. Клієнти намагаються розширити балконні площі, аби обладнати там зелені сади, зону відпочинку чи зберігання домашнього краму.

Компанія MODERN CONSTRUCTION здійснює винесення балконів за такими схемами:
Перша передбачає винесення тільки фронтальної частини балкона/лоджії. При цьому простір між бічними стінами і винесеними вперед вікнами закривається глухими вікнами, або сендвіч-панелями – пластикові листи з утеплювачем між ними. Така схема актуальна, якщо потрібно збільшити лише бічні частини балкона, наприклад, для установки шафи.
Друга схема – це капітальні роботи, за допомогою яких збільшується площа балкона по всьому периметру. Такий винос балкона дозволяє створити на балконі додаткову кімнату, чого не вийде досягти при використанні виносу тільки фронтальної частини.

Етапи роботи. Власне винос балкона – це процес висування заскленої частини балкона вперед по відношенню до зовнішньої частини огорожі балкона. Винос не змінює місце розташування балкона, залишаючи його на своєму місці. Для цього до зовнішньої сторони парапету приварюються спеціальні металеві кронштейни трикутної форми. На ці кронштейни приварюються спеціальні металеві опори, які потрібні для зв’язування кутків між собою. Останнім етапом є встановлення блоків скління на кронштейни.

Важливо! Винесення балкона неможливе без посилення конструкції зовнішнього парапету. Для цього ми провадимо додаткові зварювальні роботи.

Ми дбаємо про те, щоб при збільшенні площі не втрачалися функціональні та естетичні властивості балкона. Після винесення балкона ми здійснюємо його обробку й утеплення. За допомогою наших фахівців Ви зможете визначитися з найприйнятнішими матеріалами для оздоблення та утеплення, створення затишного і теплого балкона.

Винесення балконів

Компанія MODERN CONSTRUCTION проробить усі необхідні роботи з виносу балкона надійно і якісно за короткий час, а результатом нашої роботи Ви будете насолоджуватися багато років.

Вам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.