Вкладання плитки

Декорування дому плиткою почалося ще в глибоку давнину. Спочатку керамічними пластинками зміцнювали ненадійні стіни, потім їх здогадалися розписати символічними і космогонічними зображеннями. Пізніше з плитки складали картинки, а сьогодні це є ефективний спосіб оформлення стін і підлоги.

Традиційно в нашій свідомості плитка прив’язана до кімнат, де вологість вища і бруду більше; де вологе прибирання проводиться особливо часто. Туалет, ванна, кухня – ось стандартні адреси плитки, де санітарні вимоги мають виконуватися чітко. Це раціонально: догляд за плиткою справді значно простіший: її легше відмити, і привабливою вона залишається довше.

Але ж ремонт роблять не для того, щоб мити покриття. Тому в останні роки все частіше дизайнерською плиткою оформляються найрізноманітніші приміщення. Плиткові роботи, проведені якісно і акуратно, дарують приміщенню розкішний зовнішній вигляд, стилізують його і роблять сучасним, модним, блискучим.

Плиткові роботи вимагають ретельної підготовки поверхні, а також потребують досвіду. Особливо уважним слід бути з дрібною плиткою чи плиткою довільних форм. Сучасні тенденції дизайну схиляються саме до таких форм і розмірів.

Технологія укладання лише здається простою. Професіонали готують стіни: шліфують, оброблюють спеціальним розчином і ґрунтують для того, щоб покласти плитку на ідеально рівну поверхню. Некваліфіковані “бригади” вкладають плитку на непідготовлену поверхню. Кінцевий результат замовника влаштовує, та згодом плитка починає відшаровуватися і відпадати.

Прикріплюючи плитку на розчин, слід мати тверду руку і орлине око: класти її слід рівно в обох площинах. Крім того, плитку доводиться різати, уникаючи її пошкодження, вирівнювати, стежити за тим, щоб клеючий розчин твердів, не опливаючи. Це вимагає спеціальних інструментів та особливих умов (вологість, потоки повітря, температура, тривалість висихання).

Окрема проблема – затирка для швів. Неправильний її підбір може призвести до того, що вона буде відпадати від плитки, або висихаючи, набуде неочікуваного кольору.

В ці дні популярності набуває плитка зі штучної шкіри. Це саме той матеріал, який вкладають переважно у кабінетах, спальнях, інших кімнатах. І спеціалісти компанії MODERN CONSTRUCTION володіють всіма відповідними технологіями.

Всі плиткові роботи потрібно довіряти професіоналам – тільки тоді нові стіни й підлога прослужать довго і не зіпсуються. Телефонуйте!

Вам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.