MODERN CONSTRUCTION пропонує повний цикл послуг – від розробки дизайну інтер’єру до подальшого ремонту приміщення та комплектації меблями й аксесуарами “під ключ”. У нашому портфоліо – кілька сотень завершених проектів, серед яких дизайн інтер’єру квартир, магазинів, офісів, ресторанів у престижних районах Києва і заміських котеджних селищах.

У сферу наших послуг входять також такі роботи:

 • перепланування квартир та його узгодження у відповідних установах;
 • розробка й узгодження індивідуальних електронних проектів;
 • євроремонт і ремонт преміум-класу (переважно в новобудовах Києва);
 • забезпечення чорновими і чистовими оздоблювальними матеріалами для ремонту квартир;
 • підбір та комплектація меблями, обладнанням, сантехнікою, аксесуарами;
 • декор інтер’єру;
 • авторський нагляд і безкоштовні консультації;
 • гарантійне та постгарантійне обслуговування.

Серед виконаних нами проектів –  квартири в житлових комплексах бізнес-класу й елітних новобудовах у центрі Києва. Всі працівники компанії MODERN CONSTRUCTION – висококваліфіковані дизайнери, проектувальники, будівельники, які готові втілити всі ваші задуми і виконати ремонт і обробку приміщення на найвищому рівні. Наші фахівці постійно вдосконалюють свої вміння, підвищують професійний рівень, що дозволяє нам завжди бути на три кроки попереду наших конкурентів. За час роботи ми налагодили десятки партнерських стосунків з компаніями різних напрямків діяльності: постачальниками будівельних матеріалів, салонами меблів, сантехніки, електрообладнання тощо. Відтак ми не марнуємо часу на пошуки постачальників і підрядників, водночас пропонуємо клієнтам тільки якісні матеріали. Ми гарантуємо відсутність проблем, вчасне і дочасне виконання взятих зобов’язань на найвищому рівні.

Ви, без сумніву, маєте додаткові запитання. То ж надішліть свою заявку, і наш працівник зв’яжеться з Вами для безкоштовної консультації.

Чому ми?

Компанія MODERN CONSTRUCTION надає послуги найвищої якості, досягали якої ми за довгі роки роботи, напруженої та відповідальної. При цьому ми завжди застосовували найновіші досягнення в технологіях, найкращі матеріали, постійно контролюючи екологічність сировини.

Колектив нашої компанії становлять і молоді працівники, сповнені нових, нестандартних рішень в ремонті й дизайні, і досвідчені високопрофесійні фахівці з напрацьованою репутацією. В будь-якому разі до підбору персоналу керівництво компанії підходить з найвищою відповідальністю.

Злагоджена командна робота колективу MODERN CONSTRUCTION складено таким чином, що всі працівники діють як єдиний організм: злагоджено, скоординовано, відтак, якісно і швидко.

Таким чином, весь процес будівельних і ремонтних робіт організований у векторі повного, безумовного вдоволення потреб і бачень клієнта: короткі терміни, 100%-ва відповідність робіт технологічним нормам, оперативне реагування команди на можливі зміни в початковому проекті.

Наші замовники високо оцінили виконану роботу і тепло відгукуються про нашу компанію.

Компанія MODERN CONSTRUCTION має змогу робити неймовірно вигідні пропозиції у співвідношенні ціна/якість з таких причин:

 • партнерство з відомими компаніями: виробниками меблів, постачальниками оздоблювальних та будівельних матеріалів, аксесуарів для інтер’єру, покриттів для підлоги, дизайнерами настінного розпису і постачальниками надсучасних видів штукатурних матеріалів;
 • політика, спрямована в першу чергу на клієнта;
 • власні напрацювання та використання новаторства у галузі ремонту приміщень. Ми завжди раді допомогти Вам, телефонуйте саме в цю хвилину!

Наша репутація

Репутація ремонтно-будівельної компанії – це її головна цінність і незаперечна конкурентна перевагу. Наша репутація складалася десятиліттями, і її підтвердження – кожен задоволений клієнт, число яких неухильно зростає.

MODERN CONSTRUCTION – це компанія, рецепт успіху якої складається з деяких ключових елементів:

1. Ми працюємо тільки з найкращими матеріалами і точними проектами. Змістовні переговори з клієнтами дозволяють нам зрозуміти їхні бачення кінцевого результату і реалізувати її зі 100%-вою точністю та в короткі терміни. Заради клієнта ми здійснюємо неможливі прориви в сучасному будівництві, застосовуємо оригінальні методи для втілення архітектурних фантазій замовника, використавши довговічні матеріали.

2. Ми вибираємо тільки кваліфікованих талановитих співробітників. MODERN CONSTRUCTION пишається своїм штатом досвідчених фахівців, які працюють з віддачею і високою мотивацією. Зарплати наших працівників відповідають їхній високій майстерності, що дає нам можливість бути впевненими в якісному і відповідальному підході досвідчених будівельників до кожного клієнта.

3. Ми ввічливо і ефективно спілкуємося з клієнтом. Регулярні тренінги персоналу, прагнення наших працівників до професійного зростання відзначили наші задоволені замовники. Наш сервіс – один з найсучасніших і найбільш досконалих. Будь-які переговори з нами – це професійне ділове співробітництво, де головними цінностями є клієнт і його думка.

4. Ми завжди пунктуальні. Ще ніколи ми не порушили термін виконання робіт. Втім, ми іноді залежні від постачальників. Та навіть якщо форс-мажор затягне заплановані терміни будівництва, ми попередимо про це клієнта якомога раніше, щоби він міг планувати свій час ефективно. Ми ж зі свого боку намагаємось максимально скоротити терміни. Ми перевершуємо самі себе, зберігаючи професіоналізм на високій швидкості роботи, і прагнемо здати її строго в обумовлений термін, щоб Ваше заселення в новий будинок почалася з того моменту, який Ви вже запланували.

5. Ми надаємо гарантію виконаних робіт. Ми досі бездоганно виконували будь-які ремонти з одного разу. Та якщо колись станеться так, що клієнт виявить якийсь, упевнені, незначний недолік і звернеться до нас із зауваженням – ми обов’язково виправимо найменші вади. Наші роботи – під гарантією!

Перейдіть на сторінку “Контакти” або залишіть Ваш номер телефону через “Кнопку Зв’язку” і ми зв’яжемося з Вами обов’язково!

Наші гарантії

Компанія MODERN CONSTRUCTION лідирує серед інших ремонтно-будівельних фірм Києва. І не тільки тому, що ми надаємо унікальні за якістю послуги і бездоганний сервіс, а й через гарантії, які ми надаємо клієнтам.

Наші гарантії – на досить високому рівні, який ми невпинно піднімаємо, задля Вашої упевненості в бездоганному результаті. А найперший з них – задоволеність клієнта, і ми знаємо, як його досягти. Ми структурували наші гарантії, щоб Ви отримали уявлення про надійність та ефективність компанії, що проводить ремонт у Вашому домі.

1. Ми гарантуємо виконання робіт, прописаних у договорі. Для Вашої зручності ми розробили можливість оплати поетапно. Роботи проходять синхронно з фінансуванням, що дозволяє Вам залишатися упевненим. У договорі ми зазначаємо зручні для Вас правила, які зобов’язують Вас платити тільки за виконану в строк і достатньо якісну роботу. Ось чому з нами ви завжди впевнені в тому, що ремонт пройде оптимально від початку і до кінця.

2. Ми гарантуємо якість. Якісні ремонтні роботи – це акуратні, надійні й довговічні результати, виконані в строк і відповідно до всіх стандартів. Ваш комфорт, безпека й естетичне задоволення – це наша мета. Ми створили систему, де якість є основним її елементом. Наші будівельники мають високу кваліфікацію для реалізації найскладніших унікальних проектів, у нас є вся необхідна база інструментів і знань про роботу з новітніми матеріалами і тенденціями. Ми пропонуємо Вам сучасну у якість, і дотримуємося цих стандартів завжди. Будь-які зауваження буде взято до уваги, можливі недоліки буде виправлено. 3. Ми гарантуємо відповідальність. Наше завдання – втілення Вашої мрії. При цьому ми розуміємо, що замовник бачить приблизний результат ремонту, але не його процес. Тому ми відповідально підходимо до того, щоб зробити Ваші фантазії реальними, і обговорюємо кожен елемент, пропонуючи найкращий варіант його створення і оформлення.

Запитання й відповіді

Де краще купувати матеріали: в магазині чи на ринку?

Навіть якщо мова йде про перевірені бренди – ми все одно не ризикуємо купувати на ринку. Адже навіть якісні матеріали можна зробити непридатними через неправильні умови зберігання.

Що таке “євроремонт”?

Саме поняття характеризує найвищий ступінь складності і якості ремонту, при якому застосовуються надсучасні дизайнерські рішення і оздоблювальні технології. Складова «євро» поселилася на початку 1990-х, коли зазначене вище почали впроваджувати в роботах, і коли стало очевидним, наскільки висока відмінність такого ремонту від стандартів радянських будівельників.

Що таке візуалізація інтер’єру квартири?

Кожен замовник ще до закінчення ремонту хоче побачити яким буде результат, розпланувати розташування кімнат, вибрати дизайн інтер’єру, розставити меблі. У вирішенні цього завдання неоціненну допомогу надає тривимірна візуалізація інтер’єру на екрані комп’ютера. Вона дозволяє побачити абсолютно фотографічний вигляд майбутнього інтер’єру в різних ракурсах, уникнути можливих помилок і ще на етапі проектування внести зміни в рішення, зробити доповнення. Без сумнівів, це значно простіше і дешевше, ніж коригувати вже готову роботу. Студії дизайну практично зовсім відмовилися від ескізів, намальованих вручну, і переходять на комп’ютерну 3D-технологію.

Як швидко ви можете стати до ремонту?

Після вашого дзвінка чи заявки наш фахівець упродовж години зв’яжеться з вами. Йому Ви призначаєте зустріч на зручний для вас час безпосередньо на об’єкті. Якщо Ваше замовлення не потребує дизайн-проекту, фахівець назве вже на місці найближчу дату старту ремонту. Як показує практика, момент початку робіт залежить тільки від термінів узгодження договору на надання будівельно-ремонтних послуг.

Що таке чорнова і чистова обробка?

«Чорнова» – первинна, яка згладжує найбільші недоліки стін. Після неї обов’язково робиться «чистова» – остаточна: ідеально рівна, готова до оздоблювальних робіт (наклеювання шпалер, нанесення фарби, художній розпис. На прикладі підлоги: вирівнювання (зтягування) – це «чорнова» обробка, а укладання паркетної дошки чи ламінату – «чистова».

Скільки за часом займає ремонт квартири в новобудові?

Чотири тижні – щонайменше. Точніше можна сказати, знаючи об’єми робіт. Але найбільше ми з Вами залежимо від технологій ремонту і властивостей матеріалів. Більшість матеріалів вимагає дотримання суворих правил використання, порушення яких тягне за собою катастрофічні наслідки. Все має досить добре висохнути, настоятися і т. д. Звичайно, існують методи прискорення процесу, наприклад – висушування стяжки тепловими гарматами або одношарове (замість дво-) ґрунтування стін. Але ми намагаємося їх уникати, аби всі роботи відповідали стандартам.

Чи складається кошторис на матеріали?

Так. Навіть кошторис на “чорнові” матеріали (це ті матеріали, які після виконання всього комплексу робіт заховаються під “чистовими”) за замовчуванням входить до складу загального кошторису і додається до договору.

Чи є гарантії?

На всі виконані ремонтно-будівельні роботи ми даємо гарантію 1 рік. Здійснюємо пост-гарантійне обслуговування.

Чи можна побачити ваші об’єкти «наживо»?

Є об’єкти для демонстрації на будь-якому етапі виконання робіт і в різних стилях в місті Києві та Київській області в зручний для Вас час в робочі дні з 9:00 до 17:00.

Чи має фірма ліцензії?

У нашій організації є активні ліцензії, відповідно до яких ми маємо право займатися проектуванням, ремонтами і будівництвом і споруд. Копії ліцензій представлено в офісі.

Чи здійснюєте ви технічний нагляд?

В нашій компанії розділено функції авторського нагляду (контроль за відповідністю архітектурним проектам) і технічного нагляду (контроль якості виконання робіт, ресурсів і термінів). Їх здійснює працівник з майже 20-ріічним досвідом.

Чи можуть бути якісь знижки?

Так, можуть. Про знижки можна поговорити з керівництвом компанії, до того ж ми постійно проводимо акції.

Хто купує матеріали?

“Чорнові” матеріали закуповує відділ постачання, тому що має вже напрацьовані контакти і знижки. Ціна і вартість “чорнових” матеріалів обумовлюються в договорі. Ми використовуємо тільки ті, що пройшли сертифікацію в Україні, екологічно чисті та перевірені в роботі. Ми сумлінно дотримуємося правила оптимального співвідношення ціни і якості. Багаторічний досвід роботи ринку переконав нас, що найдорожчий матеріал відомого бренду – ще не гарантія якості та екологічності.
За всіма “чистовими” дорогими матеріалами ми надаємо своїм клієнтам знижки до 15%. Представлено тільки перевірені компанії і торгівельні марки. При цьому ми не лобіюємо жодної з них.

Як відбувається оплата послуг?

У кошторисі доступно розписано, за що саме Ви платите, і за яким тарифом. Оплата здійснюється поетапно – за реально виконані, а не майбутні роботи.
Постійний контроль ціноутворення дозволяє нам стримувати зростання цін на будівельні послуги. Ми пропонуємо клієнтам послуги і будівельні матеріали високої якості, а ціни – нижчі за середні. Одним з табу нашої компанії є незмінність ціни і вартості під час та після закінчення робіт.

У будівельних компаніях ціни на будівельні послуги вищі, ніж у приватних бригад. З чим це пов’язано, і за що доводиться переплачувати?

Перше, на що хочеться звернути увагу, це те, що послуги будівельних компаній за ціною не надто відрізняються від кінцевої вартості послуг приватної бригади. Якщо Ви не хочете жертвувати якістю, якщо Ви цінуєте свій час і нерви, ми даємо гарантію на всі виконані роботи. Чого не скажеш про приватну бригаду. Основні переваги будівельної компанії:

 1. Фіксована ціна на будівельні послуги.
 2. Чітко обумовлені терміни.
 3. Гарантія на всі роботи.
 4. Закупівля будівельних матеріалів.
 5. Перед початком робіт надання кошторису на послуги й будматеріали.

Хто контролює виконання робіт?

До кожного об’єкту прикріплений виконроб. Він відповідає за правильну організацію і якість виконання робіт, дотримання термінів, зазначених у договорі, зв’язок з субпідрядними організаціями та контроль їхніх робіт, надання звітів замовнику, як за виконані роботи, так і за гроші, витрачені на матеріали. Додатковий технічний нагляд здійснює інженер проекту.

Як часто буває на об’єкті виконроб?

Він присутній на об’єкті щодня.

Хто ваші працівники?

У нашій компанії великий штат постійних працівників, основу складають майстри з Києва та Київської області, але є і спеціалісти з інших областей. Для нас головне – професіоналізм і любов до професії. Всі працівники проходять обов’язкове тестування за спеціальністю перед початком роботи в компанії. Всі фахівці, незалежно від адреси та прописки, працюють на легальних підставах з офіційним працевлаштуванням.

Як підключити котедж до комунікацій – електромереж, водопостачання, газогону?

У цьому питанні все залежить від Вашої земельної ділянки. Наскільки вона близько до готових комунікацій? Чи є поблизу водогін і каналізація? Чи мають енергетики достатні резервні потужності для підключення електропостачання, чи з Вас зажадають побудову нової підстанції? На час будівництва необхідно здійснити так зване технологічне приєднання – це робиться енергетиками на підставі заяви та переліку електроспоживання. Після закінчення будівництва проводиться остаточне підключення за проектом, в якому чітко зазначено всі споживачі і загальний енергетичний баланс. Якщо Ви будуєте дачний будинок в кооперативі – цілком можливо, що все вирішиться на рівні його керівництва без звернень у ті чи інші додаткові інстанції. Питання підключення до системи опалення, водопостачання та водовідведення в більшості випадків можна вирішити тільки за допомогою створення автономних систем. Якщо ділянку під індивідуальне житлове будівництво придбано в спеціально відведеній містобудівниками зоні забудови з готовими комунікаціями, то залишається тільки з’ясувати віддаленість точок підключення і вартість робіт. Але у нас навіть в селищах більшість будинків не має можливості підключення до каналізації і на цих ділянках влаштовують вигрібні ями. Отримати воду іноді дешевше методом буріння власної свердловини, ніж пошуком проржавілої гілки місцевого водопроводу, в якому немає напору води (хоча і буріння буває різним, іноді ті ж артезіанські шари залягають на глибинах до 100 метрів).

Який потрібен фундамент для будівництва заміського будинку?

Перше, на що ми звертаємо увагу при плануванні будівництва – це ґрунт, на якому буде зводитися будівля. Добре, якщо це крупнозернистий пісок чи кам’яний насип природного походження, на який буде укладатися фундамент. На такій основі конструкція фундаменту не буде викликати занепокоєння. Якщо ж ґрунт складається з дрібнозернистого, пилоподібного піску або з глини, то варто врахувати, що при великій кількості вологи (наприклад, восени і навесні) вони стають гливкими, а в зимовий період промерзаючи, здиблюється і тисне на конструкції, що призводить, щонайменше, до перекосів всієї будівлі. В цьому випадку заглиблення підошви фундаменту має бути не меншим глибини промерзання ґрунту. Якщо ж ми маємо справу з торф’яною основою, то єдиний надійний спосіб вирішити проблему ґрунту – це прибрати весь торф і засипати котловище піском.
Друге, від чого залежить тип фундаменту – це конструкція самого будинку. Важкий і легкий будинок вимагає різного підходу. Розрізняють стрічкові, плитні і стовпчасті (точкові) фундаменти. Дуже складний ґрунт вимагає, щоб під будову було підведено монолітну залізобетонну плиту. Найбільш поширеним типом фундаменту є стрічковий фундамент. Він є найбільш надійним при невисокій вартості. Якщо дозволяють умови, то можна заощадити на матеріалах, заклавши стовпчастий фундамент. У будь-якому випадку, рішення буде прийматися на місці будівництва.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
“МОДЕРН КОНСТРАКШН”
MODERN CONSTRUCTION
LIMITED LEABILITY COMPANY (LLC)

Код ЄДРПОУ: 43124220,
Дата реєстрації: 19.07.2019 року.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

КВЕД: 43.21, 43.22, 43.31, 43.33, 43.34, 43.39, 43.91, 43.99, 71.11, 41.10, 41.20.

E-mail: modern-construction@ukr.net

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная Карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.