Ми готові запропонувати ціновий діапазон робіт та матеріалів під будь-який бюджет. У нас Ви можете замовити як окремі типи ремонтних робіт чи навіть частковий ремонт, так і універсальну комплексну послугу ремонту «під ключ», яка дозволить Вам без особливих зусиль оновити та підвищити комфортність Вашого будинку.

Косметичний ремонт
від
170
$/м²
Детально
Комплексний ремонт
від
240
$/м²
Детально
Євроремонт
від
360
$/м²
Детально
VIP-ремонт
від
470
$/м²
Детально

Спеціалісти з оздоблення та реставрації житла знають, наскільки складним може бути ремонт навіть у невеликій квартирі. А якщо вже мова йде про ремонт будинків або таунхаусу, можна упевнено сказати: роботи подібного масштабу мають виконуватися лише кваліфікованими професіоналами, репутація яких гарантує високий результат. Заручившись підтримкою компетентних дизайнерів, інженерів та майстрів, ви отримаєте низку переваг:

 • завершити ремонт будинків у стислі терміни;
 • передбачити для кожного приміщення оздоблення відповідно до його призначення, площі та планування;
 • витримати єдину стилістичну концепцію всього об’єкта;
 • реалізувати на практиці проект будь-якої складності;
 • створити максимально затишні і безпечні умови побуту;
 • не порушити функціонування трубопроводів та інженерних систем, електрики та вентиляції;
 • зекономити на оплаті матеріалів та робіт.

Комплексний або косметичний ремонт будинків за допомогою кваліфікованих майстрів з практичним досвідом – єдине вірне рішення, яке виправдає себе можливістю насолоджуватися кожним днем, проведеним у новому інтер’єрі власного будинку.

Етапи та особливості ремонтних робіт

Кілька поверхів, великі площі і самобутнє планування приміщень, численні забаганки власників та складність дизайнерського проекту – всі переглянуті фактори вимагають від майстрів професійного підходу до ремонту приватних будинків. Щоб скоротити терміни та отримати виняткову якість ремонту, спеціалісти планують роботу в такій послідовності:

 • Дизайнер у співпраці з інженерами складає проект майбутніх оздоблювальних робіт, де передбачено плани облаштування всіх поверхонь та основних комунікацій, а також види необхідних матеріалів. На основі підготовлених документів розраховуються вартість і терміни робіт.
 • Виконується облаштування комунікацій – опалення, водопостачання і каналізації, вентиляції і кондиціонування. Забезпечується розведення систем, закуповується та монтується додаткове обладнання, розроблюється та реалізовується оптимальна схема розташування електроприладів і шляхів кабельних систем.
 • Виконується чорнова обробка, стіни і стелі ретельно ізолюються і вирівнюються. Для підвісних або натяжних конструкцій монтується каркас під обраний матеріал. На підлозі розміщується система обігріву, після чого готується основа для вкладання покриття.
 • Заключним етапом є фінішна обробка поверхонь. Завершується оздоблення стін, укладається покриття підлоги, побутова техніка й обладнання підключається до мереж і тестується їх функціонування. Кожен етап робіт ретельно перевіряється на відповідність дизайнерському проекту, що виключає випадкові помилки чи недоліки.
 • Останній етап в процесі ремонту – вивезення та утилізація сміття, прибирання приміщень, що дозволяють власнику оцінити масштаб і якість виконаних робіт. Завдяки цьому підходу заселитися в будинок можна одразу після здачі об’єкта, в якому все готове для зручної та безпечної експлуатації.

Наявність у наших бригадах спеціалістів різних галузей дозволяє одночасно працювати в кількох приміщеннях. Поки одні займаються сантехнікою у ванній кімнаті та на кухні, другі підключають систему опалення, а треті займаються чорновою обробкою вітальні. Ціль такого розподілу праці – стислі терміни завершення ремонту будинку, нульовий ризик випадкового пошкодження вже нанесених матеріалів, а такожсуттєва економія для замовника, якому гарантоване відмінне виконання робіт.

Як замовити ремонт будинку в Києві чи Київській області

 • Компанія «MODERN CONSTRUCTION» пропонує свої послуги з благоустрою та оновлення приватних будинків різної площі та поверховості. Команда досвідчених фахівців готова за вашою вказівкою:
 • підготувати та узгодити дизайнерський проект та комплект креслярської документації;
 • закупити повний набір необхідних матеріалів та доставити їх на об’єкт;
 • провести детальне дослідження приміщень задля виявлення та дослідження окремих недоліків;
 • виконати повний комплекс ремонтних робіт аж до вивезення сміття;
 • здати об’єкт у стані, остаточно готовому до заселення.

Якщо вам потрібен ремонт будинку в Києві чи Київській області, скористайтеся цією нагодою прямо зараз: зателефонуйте за зручним для вас номером телефону.

Ремонт від «MODERN CONSTRUCTION»: хай ваш будинок перевершить ваші мрії!

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная Карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.