Ми маємо достатні досвід і технології, аби Ваш оновлений котедж ні в чому не поступався помешканню голлівудських персоналій. Водночас широкий спектр дизайнерських рішень дозволить Вам обрати той пакет послуг, які впишуться в Ваш бюджет без будь-яких потрясінь.

Навіть ремонт у квартирі зазвичай лякає своєю тривалістю і затратністю. Але ж в тому випадку є одна суттєва перевага: невелика площа робіт. За умови грамотного підходу впоратися з такою роботою можна за кілька тижнів. Якщо ж мова йде про благоустрій котеджу, стає зрозумілим: про стислі терміни мова не йтиме. Кілька поверхів, унікальне авторське планування, прагнення власника підкреслити свій соціальний статус — усе це чимало ускладнює процес і вимагає від майстрів виняткової компетенції. Тому не шукайте випадкових умільців в оголошеннях і довірте ремонт котеджу фахівцям компанії «Modern Construction». Вони знають, як досягти досконалості навіть у найскладнішій обробці, а результати їхньої праці незмінно отримують схвальні відгуки численних замовників.

Етапи та особливості комплексного благоустрою котеджів

Запорука успішного завершення робіт — суворе дотримання послідовності дій. Пропонована нижче технологія довела свою ефективність, і тому нею озброїлася команда «Modern Construction». Наш підхід до виконання складного ремонту:

 • заощадить час і позбавить від зайвих витрат;
 • вбереже вже виконану обробку від випадкового псування;
 • дозволить реалізувати всі побажання замовника;
 • допоможе усунути дефекти, допущені кимось у ході будівництва;
 • продовжить термін експлуатації використаних будматеріалів.

Схема, за якою ми сьогодні виконуємо ремонт котеджів:

 1. Складання дизайн-проекту і додатків у вигляді робочої документації, яка розшифровує кожен аспект намічених заходів. Це проекти з прокладання електромережі, облаштування систем опалення та водопостачання, а також монтаж обладнання для кондиціювання та вентиляції приміщень. Використовуючи схеми і креслення, вдасться точно розрахувати витрати матеріалів, грамотно скласти кошторис, визначитися з термінами завершення обробки і в точності реалізувати дизайнерський задум. Зазвичай вартість підготовки проекту з пакетом робочих паперів обходиться замовникові у 2-5% від загальної вартості послуг, замовлених в рамках ремонту котеджу. Однак завдяки якісній документації вдасться заощадити в рази більшу суму і уникнути непорозумінь під час здачі об’єкта.
 2. Облаштування міжкімнатних перегородок і чорнова обробка стін. На даному етапі вживаються заходи з перепланування внутрішніх приміщень, якщо замовник виявив таке бажання.
 3. Облаштування інженерних систем згідно з робочою документацією: спочатку монтується електромережа, потім системи вентиляції і кондиціонування, а на фінішному етапі — опалення і водопостачання. Така послідовність дозволить завершити роботи в мінімальні терміни і відразу підключити до нових систем встановлене обладнання.
 4. Облаштування цементної стяжки під майбутнє покриття для підлоги.
 5. Монтаж гіпсокартонних конструкцій на стінах і стелі під фінішну обробку, які встановлюються в суворій відповідності до вимог проектної документації.
 6. Наступний етап ремонту котеджів — укладання плитки та встановлення сантехнічного обладнання з його підключенням до системи водопостачання і каналізації. Перед покупкою витратних матеріалів їх кількість і комплектність ретельно розраховуються, що дозволяє уникнути придбання зайвої кількості будматеріалів.
 7. Виконання повного спектру малярних робіт, якість яких залежить від вибору фінішного покриття стін: шпалер, плитки, панелей або декоративної штукатурки.
 8. Основний етап оздоблювальних робіт, що включає в себе широкий спектр заходів з ремонту котеджу: укладання підлоги, монтаж електрофурнітури і освітлювальних пристроїв, підключення обладнання до мережі і перевірку його працездатності.

Наведена схема є загальною і допускає деякі коригування залежно від обраного стилю обробки, площі ведення робіт, складності наміченого ремонту і т.д. Важливо, щоб майстри могли передбачити можливі проблеми при відхиленні від запропонованої послідовності і вжили відповідних заходів, що виключають пошкодження обробки. Цей момент ще раз доводить, що ремонт котеджу в Києві чи Київській області варто довіряти тільки професіоналам, репутація яких не викликає сумнівів, а значний досвід роботи дарує впевненість у високій якості послуг.

Компанія «Modern Construction»: майстри, які не підведуть

Якщо пошук надійних фахівців зайшов в глухий кут, зверніть увагу на пропозицію компанії «Modern Construction». Тут не тільки знаються на професійному ремонті, але і готові продемонструвати практичні навички з його втілення у вашому домі:

 • всі послуги в рамках професійного ремонту котеджів здійснюються на умовах виняткової якості і зваженого підходу;
 • майстри готові до реалізації нестандартних рішень, беручи на себе відповідальність за їх надійність і безпеку;
 • штат співробітників становлять ретельно підібрані фахівці з профільною освітою і практичним досвідом;
 • роботу різних майстрів скоординовано до дрібниць, скорочуючи терміни ремонтних робіт;
 • результат зусиль повністю відповідає проектній документації, яка не суперечить чинним санітарним і будівельним нормам, а також готовий приємно здивувати навіть найвибагливіших замовників.

Як скористатися послугами компанії «Modern Construction»

Якщо ми вас зацікавили, і ви маєте намір замовити ремонт котеджу, телефонуйте за номерами телефонів у Києві, або відправте повідомлення через форму швидкого зв’язку з проханням передзвонити, залишивши в тексті свої контактні дані. Обговорити нюанси можна в ході особистої бесіди в офісі компанії, одночасно переглядаючи каталог виконаних робіт і готових рішень. Кваліфіковані майстри охоче дадуть відповіді на всі питання, уточнять ваші уподобання і складуть попередній кошторис витрат з урахуванням почутих побажань.

Майстри «Modern Construction» кажуть: “Кожен ремонт котеджу, що ми виконали, перетворив чиюсь мрію на реальність!”

Косметичний ремонт
Детальніше
Комплексний ремонт
Детальніше
Євроремонт
Детальніше
VIP ремонт
Детальніше

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная Карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.