Зважитися на ремонт квартири, усвідомлюючи тривалість і витратність цього процесу, буває непросто. Однак якщо обробка прийшла в непридатність, а зношені комунікації загрожують аварією і затопленням нижніх поверхів, власникам приміщення доводиться погоджуватися на тривалий і витратний облаштування. Однак не варто заздалегідь впадати в стан паніки і псувати власне настрій роздумами про можливі проблеми. Заручившись підтримкою професіоналів, ви зможете організувати і завершити ремонт квартир:

 • в мінімальні терміни;
 • на прийнятних цінових умовах;
 • в точній відповідності з підготовленим дизайнерським проектом і власними побажаннями;
 • з гарантією збереження результатів облаштування на багато років;
 • на умовах післягарантійного обслуговування;
 • з повним усуненням всіх наявних недоліків і захистом від їх повторного виникнення.

Професійний ремонт квартири – вигідна інвестиція в майбутнє вашої сім’ї, яка потребує комфортних і безпечних умовах проживання.

Ремонт квартир Київ

З якими проблемами можна зіткнутися в ході планування і здійснення ремонтних робіт

Нерідко ілюзії замовника щодо швидкого і недорогого ремонту квартири розбиваються об сувору дійсність. Існує ряд факторів, здатних затягнути процес облаштування та поставити на його шляху чимало складних питань, що потребують професійного дозволу. Серед них:

 1. незадовільний стан квартири внаслідок тривалої експлуатації;
 2. наслідки стихійних лих;
 3. необхідність перепланування внутрішнього простору;
 4. зношені комунікації, що вимагають термінової заміни;
 5. відсутність якісного утеплення та звукоізоляції;
 6. невдоволення сусідів шумом, пилом і наслідками ремонту;
 7. грубі порушення, допущені будівельниками на етапі зведення будівлі.
Ремонт квартир Київ

Звичайно, можна проігнорувати перераховані проблеми або обмежитися їх поверхневим рішенням, щоб ремонт квартири вдалося завершити швидко і без зайвих витрат. Але дуже скоро неприємні наслідки такого вибору дадуть про себе знати:

 • через легку обробку проступлять плями і сліди тріщин;
 • комунікації стануть причиною серйозної аварійної ситуації, зіпсувавши дорогі матеріали;
 • експлуатація нової сантехніки буде чимало ускладнена поганий пропускною спроможністю труб;
 • приміщення буде виглядати перебував у занедбаному стані;
 • в будинку буде відчутно холодно і незатишно, що змусить власників вкладати додаткові кошти в опалення та захист від стороннього шуму.

Все це зайвий раз вказує на необхідність звернення до професійних майстрам. Вивчивши технічний стан квартири аж до найдрібніших деталей, вони зуміють запропонувати увазі замовника оптимальний варіант усунення виявлених недоліків і подальшого благоустрою, що гарантує презентабельний вигляд, зручність і безпеку житла.

Ремонт квартир Київ

Типи і особливості сучасного ремонту квартир

На вибір формату майбутніх робіт і його вартість впливають:

 • технічний стан житла;
 • необхідність у складній перепланування і заміні трубопроводів і комунікацій відповідно до побажань замовника і міркувань безпеки;
 • наявність дефектів стін і підлоги, що вимагають ретельної чорновий підготовки поверхонь;
 • складність обраного дизайнерського проекту;
 • необхідність узгодження окремих робіт з керуючою компанією.
Ремонт квартир Київ

Залежно від наявності перелічених факторів і вибору клієнта його увазі пропонується:

 • Косметичний ремонт квартир – обробка поверхонь з метою поновлення їх зовнішнього вигляду. Здійснюється протягом декількох тижнів, не має на увазі глобального перебудови приміщення і його елементів, дозволяє обійтися мінімальними витратами. Чи не робить істотного впливу на технічний стан об’єкта.
 • Капітальний ремонт – благоустрій з усуненням до 100% виявлених недоліків і порушень. Передбачає заміну інженерних систем, віконних і дверних блоків, монтаж нової сантехніки, видалення тріщин і нерівностей покриттів, боротьбу з наслідками вогкості, ретельне утеплення будинку і повний спектр послуг з фінішної обробки.
 • Елітний ремонт квартири – найбільш тривалий і витратний, але гарантує натомість бездоганну якість облаштування. Здійснюється в точній відповідності до вказівок дизайнерського проекту, має на увазі строгий авторський нагляд, передбачає замовлення та використання фірмових оздоблювальних матеріалів преміум-класу.
 • Євроремонт – благоустрій житла відповідно до модними тенденціями в обробці, зонування і планування житлового простору. Має на увазі застосування фірмових матеріалів, вимагає ретельних розрахунків щодо поліпшення якості освітлення, робить ставку на повноцінний відпочинок і спрощення домашніх турбот за рахунок грамотного облаштування кухні і підбору хороших меблів для житлового простору. Дозволяє втілити на практиці будь-якої з популярних стилів обробки.

Всі перераховані види ремонтних робіт однаково доступні для власників житла в новобудовах або на об’єктах вторинного ринку. Незалежно від місцезнаходження квартири замовнику будуть запропоновані виняткову якість облаштування, гарантійне і післягарантійне обслуговування, а також виконання намічених заходів в рамках вимог чинного законодавства.

Ремонт квартир Київ

Де і як замовити ремонт під ключ в Києві?

Інженерно-будівельна компанія «MODERN CONSTRUCTION» рада бути корисною для приватних і корпоративних замовників, що бажають замовити якісний ремонт квартир у Києві на вигідних для себе умовах. Сьогодні на підприємстві працюють десятки кваліфікованих майстрів з великим практичним досвідом, зусилля і професійне чуття яких допоможуть:

 • знайти оптимальне рішення для кожної поставленої задачі;
 • підібрати підходящу схему здійснення намічених заходів, щоб скоротити терміни ремонту і уникнути можливих накладок і прорахунків;
 • в кращому вигляді реалізувати побажання замовника;
 • уникнути перевитрати дорогих матеріалів;
 • в точності дотримати умови дизайнерського проекту;
 • укластися в намічені терміни;
 • дотримати вимоги будівельних стандартів, умови договору з клієнтом і компанією, що управляє.

Співпраця з майстрами «MODERN CONSTRUCTION» з питань ремонту під ключ у власному або орендованому житлі – кращий подарунок своїй родині і можливість кардинально змінити умови життя, назавжди забувши про проблеми і незручності.

З питань уточнення аспектів співпраці і запрошення на об’єкт інженера-зморщок телефонуйте за вказаними телефонами.

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная Карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.