Вишгород – невелике місто, що майже прилягає до Києва з півночі, районний центр Київської області. Мальовничі краєвиди і близьке сусідство зі Столицею робить його привабливим для численних забудовників, що зводять сучасні житлові комплекси з квартирами і бюджетного, і преміум-класу. Більшість щасливих новоселів воліють взятися за ремонт відразу після заселення, але кому варто довірити ремонтні роботи, і як вибрати формат облаштування житла? Про це розкажуть фахівці компанії «MODERN CONSTRUCTION». Вони готові взятися за реалізацію проекту найвищої складності і надати вашому житлу бездоганного вигляду, оздобивши його і водночас усунувши дрібні огріхи, яких припустилися будівельники.

З якими проблемами доводиться зіткнутися при облаштуванні квартир в новому будинку

Зі сторони забудовників прискорені темпи будівництва і прагнення знизити собівартість новобудов часто стають причиною помилок і прорахунків при зведенні багатоквартирних будинків. У переліку найбільш частих порушень, які потребують виправлення в ході ремонту квартири, слід назвати:

 • помітні нерівності поверхонь, що ускладнює їх якісну обробку і вимагає попереднього вирівнювання;
 • незадовільний технічний стан інженерних комунікацій;
 • неякісне утеплення і звукоізоляція об’єкта;
 • незасклений балкон або лоджія, через які значно збільшується рівень тепловтрат в холодні пори року;
 • невдале планування, яке не дозволяє говорити про затишок внутрішнього простору будинку;
 • тріщини, патьоки, замасковані дефекти та інші проблеми, де потрібно усунути не тільки їх прояв, але і їх причини.

Всі перелічені та інші наявні недоліки вимагають обов’язкового усунення в ході облаштування. Тільки в цьому випадку ремонт квартир у Вишгороді буде відповідати найсуворішим вимогам якості та дозволить реалізувати намічений варіант дизайнерського проекту.

Які типи ремонту можна замовити в MODERN CONSTRUCTION

Залежно від технічного стану об’єкта замовник може вибрати::

 • Косметичний ремонт. Рекомендований для об’єктів у відмінному технічному стані і для квартир з чорновою обробкою, якщо їх планування і якість не потребують змін. Роботи вдається завершити за кілька тижнів, вклавшись в невеликий бюджет завдяки економії на підготовці поверхонь до фінішної обробки.
 • Комплексний ремонт, де зовнішні зміни пов’язані з перетвореннями на технічному рівні. Це може бути перенесення інженерних комунікацій, зведення додаткових перегородок або часткове перепланування, об’єднання кімнати і кухні, утеплення і скління балконів. На фінішному етапі виконується обробка поверхонь під ключ згідно з вказівками дизайнерського проекту.
 • Елітний ремонт квартири. Спрямований на реалізацію складного авторського проекту. Здійснюється протягом кількох місяців, передбачає значні витрати через: перепланування, використання елітних матеріалів і меблів. Здійснюється за умови суворого авторського контролю, що гарантує доскональне втілення всіх намічених рішень.

Будь-який з перелічених типів ремонту, виконаний грамотними майстрами, перетворить ваш будинок на взірець тиші, затишку й краси.

Переваги співпраці з компанією MODERN CONSTRUCTION

Величезний практичний досвід, досконале знання сучасних технологій будівництва та оздоблення, готовність реалізувати всі побажання клієнта – все це дозволяє команді MODERN CONSTRUCTION гарантувати клієнтам виняткову якість ремонту квартири. У числі основних переваг:

 • короткі і точні терміни завершення робіт;
 • використання сучасного обладнання та матеріалів, що гарантують довговічність і безпеку обробки;
 • суворе дотримання положень дизайнерського проекту, який буде втілено саме в тому вигляді, яким його запропонували розробники;
 • дбайливе ставлення до ввіреного майна замовника;
 • адекватні ціни, що відображають лише фактично виконаний обсяг робіт;
 • надання тривалих гарантійних зобов’язань.

Зверніть увагу: після завершення ремонту квартири у Вишгороді об’єкт тривалий час підлягає післягарантійному обслуговуванню. Це означає, що можливі виявлені дефекти і недоробки будуть усунуті працівниками MODERN CONSTRUCTION на безоплатній основі. Варто зазначити, що такі випадки вкрай рідкісні, оскільки початку ремонту передує детальна оцінка об’єкта і складання плану робіт, що охоплює всі сумнівні ділянки об’єкта. Всі вони підлягають завчасному виправленню, що виключає їх вплив на технічний стан квартири в доступному для огляду майбутньому.

Залишилися питання? Задайте їх майстрам MODERN CONSTRUCTION в зручний для вас спосіб.

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная Карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.