В ході виконання цього виду робіт наші спеціалісти враховують найдрібніші деталі. Тут важливу роль відіграють і зручне планування, і якісна обробка поверхонь, і правильно обрані меблі та устаткування.

Ключовий момент — грамотне зонування. Найбільш ефективною формою магазину є квадрат чи прямокутник, так як тут найпростіше розташувати торгівельне обладнання так, аби покупець зміг легко ідентифікувати кожну зону магазину. А простір має бути організований таким чином, щоб покупець обійшов весь торговий зал і не пропустив жодної вітрини.

Косметичний ремонт
Детальніше
Комплексний ремонт
Детальніше
Євроремонт
Детальніше
VIP ремонт
Детальніше

Також до надважливих елементів сучасних торгівельних площ належить освітлення магазину; подекуди воно напряму впливає на рівень продажів. Система освітлення має демонструвати всі переваги товару, звертати на нього увагу покупців, не залишати в тіні жодної, навіть найменшої, зони.

Компанія MODERN CONSTRUCTION має повний штат висококваліфікованих спеціалістів, які в ремонті враховують всі вищенаведені, а також десятки інших факторів, що сприятимуть підвищенню відвідуваності, і, як наслідок, успішності Вашого магазину.

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная Карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.