Найчастіше ремонт офісів замовляють не з тим, аби усунути явні недоліки приміщення, а для того, щоб оновити інтер’єр, зробити його більш представницьким чи практичнішим.
Наші спеціалісти з першого погляду виявлять застарілі елементи дизайну і запропонувати нове, надсучасне бачення Вашого офісу.
Про рівень професійності Вашої компанії тепер говоритиме рівень сучасності і престижності її приміщень.

Косметичний ремонт
Детальніше
Комплексний ремонт
Детальніше
Євроремонт
Детальніше
VIP ремонт
Детальніше

Про необхідність якісного ремонту офісних приміщень написано і сказано чимало. Фахівці у сфері організації праці наполягають: сприятлива обстановка на 15-20% підвищує працездатність співробітників, знижує кількість запізнень і перекурів, а також позбавляє від відчуття втоми після робочого дня. Все це відчутно позначається на фінансових результатах роботи компанії, гарантуючи підвищення показників навіть у несприятливих економічних умовах. Тому не варто відмовлятися від ремонту офісів чи намагатися заощадити, наймаючи сумнівних майстрів. Тільки звернення до професіоналів дозволить

 • зробити приміщення оптимально пристосованим для продуктивної роботи;
 • підвищити репутацію компанії в очах відвідувачів і ділових партнерів;
 • забезпечити безпеку персоналу;
 • виконати ефективно установку і підключення офісної техніки;
 • вкласти кошти в облаштування комерційної нерухомості, яка постійно зростає в ціні і гарантує відчутний дохід в разі її продажу.

Про механізми ремонту офісів у Києві, і на що можуть розраховувати замовники, діляться фахівці компанії MODERN CONSTRUCTION.

Типи ремонту офісів у Києві і базовий набір послуг для кожного формату благоустрою

Залежно від технічного стану приміщення, його площі і цілей замовника облаштування може бути виконано в одному з наступних форматів:

замовника облаштування може бути виконано в одному з наступних форматів:

 • Косметичний ремонт. Триває кілька тижнів, передбачає оновлення інтер’єру без внесення змін у планування й інженерні конструкції. Передбачає демонтаж старих покриттів, чорнову та фінішну обробку під ключ підлоги, стін і стелі.
 • Капітальний ремонт офісу. Рекомендований для приміщень, де тривалий час не змінювалася обробка, а також на об’єктах з великою кількістю прихованих і видимих ​​дефектів. У базовий перелік послуг входять демонтаж старої обробки, вирівнювання поверхонь з одночасним усуненням тріщин, утепленням і гідроізоляцією, заміна віконних і дверних блоків, монтаж нової проводки, чорнова і фінішна обробка.
 • Елітний ремонт. Рекомендований для офісів великих компаній, підприємств банківської і страхової сфери. Його відмінність – благоустрій в рамках індивідуального дизайнерського проекту із застосуванням найкращих зразків оздоблювальних матеріалів і дорогих офісних меблів преміум-формату.
 • Облаштування офісу з нуля виконується в нових приміщеннях і на об’єктах, які раніше використовувалися в якості житлового, промислового або складського простору. Особливості – монтаж додаткових міжкімнатних перегородок, облаштування системи вентиляції і кондиціонування, повний спектр оздоблювальних робіт, ремонт нового санвузла під ключ.

Послідовність ремонтних робіт

Загальна схема облаштування складається з таких етапів:

 • Підготовка. Майстри вивчають проектну документацію на об’єкт з метою виявити її слабкі місця і намітити план майбутнього облаштування. Одночасно проводиться огляд і виконуються необхідні виміри.
 • Складається кошторис розрахунків, графік ведення робіт і формується вартість послуг, які будуть зазначені в договорі.
 • Підготовлені документи узгоджуються з замовником.
 • Виконуються первинні роботи: демонтаж старої обробки, вивезення сміття, закупівля необхідних матеріалів і їх довезення до приміщення.
 • Здійснюється облаштування під ключ згідно з наміченим графіком.
 • Об’єкт здається замовникові і вводиться в експлуатацію.

На кожному етапі роботи фахівці звіряються з проектною документацією, аби виключити помилки, через які терміни і вартість ремонту можуть необґрунтовано зрости.

Як замовити ремонт офісних приміщень у Києві?

Майстри компанії MODERN CONSTRUCTION раді бути корисними усім замовникам, хто не проти за кілька тижнів привести офіс у порядок і створити сприятливі умови для роботи персоналу, проведення ділових переговорів і прийому відвідувачів. Компетенція, величезний практичний досвід, наявність необхідного обладнання та робота лише з матеріалами провідних брендів дозволяють фахівцям підприємства гарантувати

 • складання дизайн-проекту в рамках певного стилю, що підходить під сферу діяльності компанії;
 • стислі терміни завершення робіт;
 • відмінний результат, який точно відповідає побажанням замовника;
 • довговічність обробки, завдяки якій можна на кілька років забути про черговий ремонт офісу;
 • прийнятні ціни на всі послуги;
 • усунення прихованих і явних дефектів, що порушують стандарти безпеки експлуатації будівель;
 • привабливий зовнішній вигляд офісу, що незмінно справляє на відвідувачів найсприятливіший враження.

Співпраця з MODERN CONSTRUCTION – це найкраще рішення для благоустрою комерційного простору. Телефонуйте, щоб запросити на об’єкт інженера для складання кошторису ремонту офісу в Києві з урахуванням ваших побажань.

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная Карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.