Капітальний ремонт Київ

Любите труднощі? Подобається бездумно жертвувати грошима і часом? Зробіть ремонт самі! Однак є альтернатива – комплексний ремонт, виконаний лише однієї професійною командою. Чому так? Все просто – це надійно і зручно. Виконання всієї роботи і організаційної в тому числі, ляже на плечі майстрів і бригадирів. На рахунку компанії «ModernConstruction» вже не один успішно здійснений ремонт капітального типу в багатоповерхівках. Тому замовити капітальний ремонт квартири під ключ слід саме в нашій компанії.

З чого розпочати ремонт?Етапи капітального ремонту квартири

Це комплекс певних ремонтних робіт, за допомогою яких можна повністю перетворити своє житло. Виконується такий процес, спираючись на європейські стандарти, адже саме від туди і взяла свій початок дана послуга. По іншому, такий вид ремонту називається капітальний ремонт, хоча в сучасному суспільстві все частіше застосовується назва євроремонт. В цілому за змістом всі ці назви означають одне і те ж. Але, професіонали вважають трохи по-іншому. Вони говорять, що комплексний ремонт квартири можуть пропонувати лише професіонали.

Саме тому ми пропонуємо Вам замовити комплексний ремонт квартир в Києві, так як вважаємо себе професіоналами. Ми візьмемося за будь-яку роботу, починаючи з проведення інженерних комунікацій. Ми розуміємо, як важливо зробити все якісно і вчасно, тому у нас працює ціла команда фахівців. Ви не зможете зіткнутися з такою проблемою, як затягнуті терміни, адже ми гарантуємо, що наші майстри виконають вчасно і якість від цього не постраждає.

Виконаємо якісний
Капітальний ремонт
Замовити

З нами Ви зможете укласти юридично коректний і чіткий договір на ремонт. У ньому будуть зафіксовані в обов’язковому порядку терміни і бюджет для проведення різних ремонтних робіт. Нами буде здійснено розрахунок кошторису ремонту квартири і застраховані будівельні ризики. З нами Ви можете втілити свої ідеї в реальність.

Вигоди роботи з компанією ModernConstruction

Якщо Вам чекають важкі ремонтні роботи, тоді потрібно звертатися до нашої надійної, відповідальної, а також добре себе зарекомендувала будівельної компанії.

З нами Ви зможете укласти юридично коректний і чіткий договір на ремонт. У ньому будуть зафіксовані в обов’язковому порядку терміни і бюджет для проведення різних ремонтних робіт. Нами буде здійснено розрахунок кошторису капітального ремонту квартири в Києві і застраховані будівельні ризики. З нами Ви можете втілити свої ідеї в реальність.

Наша компанія може надати дизайнера і скласти повний графік робіт. За бажанням клієнта ми будемо регулярно надавати всю звітну документацію, що стосується закупівель потрібних будматеріалів та проведених нами робіт. Ми також надаємо гарантію на всі наші роботи.

По-перше, важливо звернути увагу на те, що команда нашої компанії має досвід проведення ремонтних робіт в найрізноманітніших за своєю площею квартирах. Зокрема, практика ремонту малогабаритних квартир дозволила розвинути навички розробки функціональних і одночасно затишних проектів обробки житлових приміщень.

По-друге, для нас дійсно не проблема зробити необхідні роботи терміново. Безумовно, мова йде саме про максимально оптимізованому режимі виконання робіт на всіх етапах, де це можливо. Тому як в ремонті деякі процеси просто фізично не можуть бути прискорені. Взяти хоча б вирівнювання статі.

По-третє, ми можемо запропонувати вартість, яка Вас приємно порадує. Завдяки тривалому та успішному терміну професійної діяльності, наша компанія має партнерські відносини з рядом постачальників матеріалів. Це також дає можливість надавати послуги з ремонту недорого.

Як ми працюємо?

Ви можете ознайомитися з переліком робіт, які необхідні для проведення даного виду роботи, що надаються нами.

До них відносяться:

 • дизайн квартири;
 • сантехнічні роботи;
 • опалювальні роботи;
 • електромонтажні роботи;
 • заміна дверей і вікон;
 • стяжка;
 • вирівнювання стін;
 • демонтаж, а також облицювання плиткою;
 • штукатурні роботи;
 • малярні роботи;
 • установка карнизів;
 • заміна плінтусів;
 • реконструкція будинків;
 • ремонт кухні, кімнат.

Ми дуже цінуємо Ваш час і гарантуємо здачу робіт в термін. Питання капітальний ремонт квартири з чого почати ще актуальний?

Вам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.