Ремонт двокімнатної квартири

Одна кімната завжди залишатиметься вашою спальнею. А, можливо, ви захочете, аби водночас вона слугувала й кабінетом? Нам до снаги поєднати ці функції, а також запропонувати неочікувані для вас нові варіанти! Але якою ви бачите свою головну, більшу кімнату? Це буде вітальня? Чи закрита кімната для іншого покоління сім’ї? В першому разі ми мусимо розглянути можливості об’єднання її з передпокоєм (коридором). В другому ж – збереження і навіть розширення міжкімнатного простору, зробити його придатним для проведення дозвілля навіть тут! Не вірите, що у вашій двокімнатній це можливо? Викликайте нашого спеціаліста просто в цю хвилину, і вже на місці він доведе свої здібності до високих польотів дизайнерської думки.

Косметичний ремонт
Детальніше
Комплексний ремонт
Детальніше
Євроремонт
Детальніше
VIP ремонт
Детальніше

Вам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.