Ремонт однокімнатної квартири

Як зберегти максимальну кількість простору, якщо у вашому розпорядженні однокімнатна квартира? Крім ергономічних і багатофункціональних меблів ми запропонуємо розроблений на місці спеціальний проект, що передбачає відмову від громіздких шаф і диванів, що пожирали площу підлоги. Ваше ліжко щоранку “прилипатиме” до стіни. А ваші стіни “проростуть” фігурними полицями з гіпсокартону, які візуально зливатимуться з вертикальними поверхнями. Чи потрібні двері на кухню, чи її краще об’єднати з коридором? А, може, у вашій однокімнатній квартирі краще якраз об’єднати кімнату й передпокій? Щоб отримати відповіді, викличте нашого спеціаліста додому і приготуйтеся до нових відкриттів!

Косметичний ремонт
Детальніше
Комплексний ремонт
Детальніше
Євроремонт
Детальніше
VIP ремонт
Детальніше

Вам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.