Ремонт трикімнатної квартири

Не бійтеся розпочати ремонт у трикімнатній квартирі, вважаючи, що він дорівнює трьом ремонтам однокімнатної. Гнучка система тарифікації дозволяє зменшити підсумкову вартість ремонту. Тим більше, що результат буде вартий потрачених ресурсів! Ми не просто змінимо кольори у ваших кімнатах, чи “освіжимо” вигляд стель. Ми переробимо ваше помешкання на сучасне універсальне житло міжнародного стандарту! Радикальні зміни можуть торкнутися ширини і висоти вікон, площ окремих кімнат, появи нових зон, про існування яких ви, можливо, і гадки не мали. При цьому ваше помешкання отримає загальний стиль, у якому буде витримано кожне приміщення. Приймати гостей в оновленій трикімнатній квартирі для вас стане приємним хобі, адже щоразу ви будете отримувати задоволення, стежачи за тим захватом, з яким ваші приятелі зустрічатимуться з вражаючими змінами вашого житла.

Косметичний ремонт
Детальніше
Комплексний ремонт
Детальніше
Євроремонт
Детальніше
VIP ремонт
Детальніше

Вам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.