Ремонт в хрущовці Києва

Київські “хрущовки” – це типові будинки 60-х років спорудження. Загальна їхня особливість – маленька кухня і санвузол, тісний коридор, прохідні кімнати. Все це доведеться враховувати при ремонті в “хрущовці”.

Ремонт починається зі складання плану робіт, в якому зазначаються його основні етапи та їх тривалість. Спочатку виконується демонтаж, видаляються старі комунікації, пробиваються дверні прорізи, розбирається підлога (паркет). Далі змінюються вікна. Наступний етап – вирівнювання підлог з укладанням покриття. Потім встановлюються і розводяться нові труби, проводяться електромонтажні роботи. Все це поєднується з будівництвом нових перегородок, зведенням ніш. Слідом ідуть штукатурні роботи, після яких переходять до фінішної обробки поверхонь.

Косметичний ремонт
Детальніше
Комплексний ремонт
Детальніше
Євроремонт
Детальніше
VIP ремонт
Детальніше

Ціна ремонту в хрущовці залежить від наступних факторів:

  • використовувані матеріали;
  • вид ремонту (косметичний чи капітальний);
  • чи буде перепланування, яке саме;
  • намічається заміна вікон, переробка опалення і т.д.

Всі роботи обговорюються з кожним клієнтом, їх вартість вноситься в договір, звітний кошторис.

З чого розпочати ремонт?

Як ми працюємо?

Якісний ремонт в “хрущовц”і зробити складно. У більшості випадків потрібно перепланування житла, отримати дозвіл на який – не так просто. На щастя, великі будівельні фірми беруть на себе узгодження ремонтних робіт і їх виконання. Клієнтові потрібно лише укласти з фірмою договір, все інше зроблять фахівці.

Компанія бере на себе:

  • узгодження ремонтних робіт у відповідних інстанціях
  • оформлення договору з клієнтом
  • виконання робіт відповідно до договору
  • надання гарантій на виконані роботи
  • виплата компенсацій в разі порушення договору

Щоб зробити замовлення, необхідно зв’язатися з фірмою ModernConstruction по телефону або залишити заявку на сайті компанії.

Вам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.