Дизайн дитячої кімнати

В оформленні інтер’єру дитячої кімнати вам доведеться на певний час стати дитиною – адже тільки так ви досягнете того, “чого хоче дитина”. Втім на вас лежить і досить доросла задача: створити власний світ ваших нащадків, у якому вони почуватимуться захищеними, упевненими, задоволеними від того, що постійно потрапляє в їхнє поле зору. Поставте собі за мету створити такий простір, який буде поєднувати речі, необхідні дитині, і не конфліктуватиме з загальним стилем усієї квартири. Не бійтеся, що ваші погляди не збігаються із баченням сучасної дитини: разом з вами дизайн кімнати розроблюватиме наш спеціаліст. А він володіє знаннями, деякі з яких ми розглянемо далі.

Ще на стадії планування дизайну всієї квартири виберіть для дитячої кімнату з найкращим освітленням. Від темних кутів необхідно позбутися в будь-які способи – за допомогою додаткового освітлення чи розширення вікон. Яскравий, сміливий дизайн дитячої кімнати повинен створювати позитивний настрій і сприяти творчим покликам в дитині.



Дизайн дитячої кімнати

Оптимально буде розділити простір на три зони: навчальну, ігрову, зону сну. Існує кілька різних способів візуально розділити ці частини, все залежить від планування і нашого дизайнера. Найбільш поширені методи – поділ завдяки кольорам і подіумам різного рівня.

Сучасний інтер’єр дитячої кімнати найчастіше передбачає обробку стін шпалерами, що легко миються. Та й для підлоги теж варто вибрати варіант практичний, який не створює складнощів у прибиранні і не страждає від постійного руху дітей. Популярними є килими з коротким ворсом, які легко піддаються чищенню, пилу в них накопичується менше, а висота ворсу не дозволяє йому загинатися/витоптуватися. Якщо присутній подіум – килимове покриття можна поєднати з ламінатом чи лінолеумом. Новий дизайн дитячої має протриматися не один рік, аби дитина почувалася комфортно у власній кімнаті і через кілька років. Отже це має бути універсальний інтер’єр, де переважають прості і класичні моделі меблів, які служитимуть якнайдовше.

Кімната для дівчинки не обов’язково має бути рожевою. Просто обирайте серед ніжних відтінків. Як ви ставитеся до того, щоб зробити стіни небесно-блакитними, абрикосовими, чи кольору топленого молока? Не забувайте, що дівчата люблять милі аксесуари у вигляді бантиків, сердечок, зірочок, рюшів і м’яких іграшок. Сподобаються їй і наклейки на стінах з різноманітними зображеннями милих тварин, метеликів, фей тощо. Ці елементи мають бути присутніми і в постільній білизні, і не забудьте накидати багато подушок яскравих кольорів. Пожвавити обстановку допоможе освітлення: старайтеся зробити кімнату максимально світлою, з різними кольорами світла. Одразу повідомте дизайнеру, де буде встановлено додаткові лампи, гірлянди, освітлення дзеркала та нічники.

Дизайн дитячої кімнати

Для хлопчика важливий простір! Адже йому обов’язково треба вихлюпувати свою бурхливу енергію, рухатися і грати в активні ігри. Предмети меблів в його кімнаті повинні володіти такими якостями, як функціональність, практичність, стресостійкість. Якщо ваш син займається спортом, то нехай кімната скаже про це. Елементом декору можна зробити боксерську грушу, плакати з портретами відомих спортсменів чи динамічними моментами спортивних ігор. Організуйте майбутньому чемпіону куточок, де будуть проходити його тренування. Якщо хлопчик обожнює автомобілі, буде чудовою ідеєю придбати популярне зараз ліжко-машину, розташувати в кімнаті аксесуари, пов’язані з автотематикою, нанести на стіни моделі улюблених машин, підібрати відповідні фіранки – все, що допоможе йому висловити індивідуальність. Для юного мандрівника, що обожнює пригоди і фільми про пошуки скарбів, підійде морська тематика. Кораблі, човни, піратські прапори, штурвали і карти викличуть просто захоплення! А замість звичайного ящика для іграшок можна змайструвати старовинну скриню. Штурвал в кутку стане не лише оздобленням, а й додатковим спортивним снарядом.

Якщо ж дитячу кімнату ділитимуть і син, і донька, вам доведеться врахувати інтереси обох, тому продумати організацію простору потрібно ретельніше. Враховуйте вік і стать дітей, смакові пристрасті, а також специфіку розвитку кожного малюка. Місця зберігання одягу та зону для творчих занять в цьому випадку можна об’єднати. Але розбити її на дві частини хоча б умовно, за допомогою кольору – просто необхідно. У досить просторому приміщенні краще поставити маленьку перегородку у вигляді полиць, пістрявої ширми чи тонкої суцільної стінки з мапою, наочним матеріалом чи дошками для малювання/креслення.

У малогабаритних приміщеннях оптимально використовувати світлі кольори в оформленні стін, що дозволить візуально трохи розширити простір. Яскраві відтінки використовуйте для аксесуарів і декору – іграшок, картин і фотографій. Меблі-трансформери і високі шафи до самої стелі додатково допоможуть заощадити корисну площу. В якості робочого столу підійде відкидна стільниця, вмонтована в шафу. Головне – відкиньте побоювання, що в маленькій кімнаті складно втілити все, описане вище! Викликайте нашого дизайнера і отримуйте нові відкриття про можливості сучасного дизайн дитячих кімнати у будь-яких приміщеннях.

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?