Наша компанія займається розробкою рішень і наданням комплексних послуг з сантехнічних робіт у Києві. Це досить відповідальна галузь і в будівництві, і в ремонті приміщень, і ставитися до їх проведення необхідно дуже серйозно. Ми маємо колосальний досвід у виконанні сантехнічних послуг, кожен наш фахівець проходить обов’язкове тестування на профпридатність і надалі регулярно підвищує свою кваліфікацію.

Наші фахівці виконають будь-які сантехнічні роботи в Києві – ВІД розведення труб у нових будинках і заміни в старих ДО разових ремонтів душової кабіни. Монтаж систем водопостачання та каналізації, зварювальні роботи, заміна та встановлення унітазів, раковин, ванн, біде, монтаж душових кабін, установка бойлера і перенесення сушарок рушників, змішувачів, радіаторів, фільтрів грубого і тонкого очищення, установка і заміна лічильників води, підключення пральної і посудомийної машин, установка водонагрівача – ми пропонуємо будь-які роботи за доступними цінами. Ми допоможемо вам, якщо треба просто поміняти прокладку в змішувачі, якщо тече кран, якщо треба замінити арматуру в зливному бачку.

Телефонуйте до нас, і ви зрозумієте, що таке хороший сантехнік. Ви, звичайно, можете спробувати зробити все самотужки, чи покликати на допомогу сусіда. Втім, як показує практика, результат таких зусиль буде нульовий, чи, навіть, негативний – якщо врахувати вихід з ладу дорогого сантехнічного обладнання.
Сантехнічні роботи – це саме той випадок, коли слід зробити РАЗ і назавжди.

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная Карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.