Дизайн двокімнатної квартири

Дизайн двокімнатної квартири в Києві залежить від того, скільки людина в ній проживає і чи є в сім’ї діти. Якщо ми говоримо про квартиру для сім’ї з дитиною, відповідь на поверхні: одну кімнату проектуємо для батьків, другу – для дитини. Якщо сім’я складається з одного-двох чоловік – другу кімнату можна обладнати під спальню або кабінет. Якщо сім’я велика і насилу вміщається в невеликій квартирі – доводиться зонувати приміщення.

Дизайн і ремонт 2 кімнатної квартири

Стиль мінімалізм ідеально підходить для оформлення малогабаритних невеликих квартир площею 40-44-50-60 кв.м. Поєднання простоти, вишуканості, лаконічний дизайн – основні риси інтер’єрного стилю.

Дизайн двокімнатної квартири

Особливості мінімалізму в дизайні квартир:

В оформленні інтер’єру використовують хромовані глянцеві поверхні, скло, пластик, кераміку, фактурну деревину, камінь. Дизайн передбачає простір, збільшити яке допоможе перепланування (знесення стін, перегородок).

Проекти квартир в стилі скандинавський, японський мінімалізм можна подивитися на сайті ModernConstruction в фотогалереї.

Етапи дизайну двокімнатної квартири

Дизайн двокімнатної квартири

Ціни на дизайн і ремонт двокімнатної квартири

Варіанти планування двокімнатних квартир в хрущовці

Грамотно розроблений дизайн-проект, перепланування дозволить збільшити корисний простір, задіявши кожен метр площі, що особливо важливо великої родини з дитиною.

Перепланування можна здійснити:

Не обійтися без продуманого зонування, яке здійснюють за допомогою мобільних перегородок, меблів, колірних акцентів, інших дизайнерських прийомів. В квартирі повинні обов’язково бути наступні зони: спальня, кухонний, зона для відпочинку або дитяча для сім’ї з дитиною.

Дизайн двокімнатної квартири

Планування двокімнатних квартир в хрущовці

Складність сучасного євроремонту, демонтаж стін, розробка дизайн-проекту, збір документації неможливий без участі кваліфікованих фахівців. Готовий проект можна замовити в ModernConstruction, як і проведення перепланування, ремонту «під ключ».

Планування двокімнатної квартири

Двокімнатна квартира дає широкі можливості для створення дизайну інтер’єру, проте, зонування такого приміщення не завжди буває ідеальним. Залежно від способу життя власників, може виникнути необхідність перепланування. Змінивши архітектурні особливості квартири, можна зробити її більш зручною і оригінальною.
Грамотні дизайнери та архітектори знають, як перетворити таку квартиру до невпізнання.

В такому випадку ремонт 2 кімнатної квартири повинен відштовхуватися від ідеї розширення простору. Цього можна досягти за допомогою перепланування. Можна змінити розмір і конфігурацію дверних прорізів, знести міжкімнатні перегородки, встановити різноманітні арочні конструкції

Планування двокімнатної квартири

Щоб планування двокімнатної квартири задовольняла потреби проживають, можна використовувати такі прийоми:

об’єднати кухню або одну з кімнат з лоджією. Це дозволить збільшити площу і забезпечити більше маневрів для дизайну;
прибрати перегородку між кухнею і однієї з кімнат, в результаті чого утворюється просторе приміщення з обідньою зоною, спальні;
трансформувати простір, перетворивши двокімнатну квартиру в трикімнатну.

Щоб гарантовано отримати очікуваний результат, всі роботи з перепланування варто довірити фахівцям. Вони подбають не тільки про якість робіт, але і допоможуть зі збором дозвільної документації.

Дизайн двокімнатної квартири

Інтер’єр двокімнатної квартири 75-121 м2

Сучасна класика – компромісний стиль, що поєднує в собі елегантність, простоту, гармонію і функціональність. На відміну від традиційної класики в дизайні немає зайвої розкоші, громіздкого химерного інтер’єру, складних орнаментів. Це кращий варіант для оформлення двійок в новобудовах, будинках копі-м-вітрило з площею не менше 60-65 м2.

Інтер’єр двокімнатної квартири ЗАМОВИТИ

Особливості неокласики:

Інтер’єр двокімнатної квартири

У дизайні зонування передбачає виділення однієї великої кімнати (вітальня, зал) з плавним переходом в інші приміщення. Основний принцип планування – сувора симетрія, реалізувати яку можна за рахунок парних елементів обстановки. Варіанти дизайну квартир в стилі неокласика представлені на сайті Ньюстром.

Дизайн двокімнатної квартири

Вигоди роботи з компанією ModernConstruction

У Києві послуги з ремонту та дизайну квартир і приміщень надає компанія ModernConstruction. Вона – лідер на українському ринку будівельних послуг. Компанія має понад 15 тисяч клієнтів по всій Україні і має досвід роботи понад 10 років. І тепер має успішні приклади виконаних ремонтів в різних стилях і різних масштабів.

Компанія бере на себе всі етапи виконання робіт – від складання дизайн-проекту до його повного втілення в життя. Досить тільки зателефонувати в Києві або замовити дизайн двокімнатної квартири в Києві на сайті компанії ModernConstruction.

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?