Будуємо довіру завдяки досконалій роботі!

від 1200 грн/м²

Косметичний ремонт

від 2400 грн/м²

Капітальний ремонт

від 1430 грн/м²

Чорнові роботи

від 2950 грн/м²

Дизайн-проекти

Дизайн-проект в подарунок ― при замовленні ремонту

Елітний ремонт

Різноманітність технічних матеріалів настільки велике і вражаюче, що навіть найбільш визнаний консерватор зацікавиться ними і почне дії з удосконалення свого житла, щось змінюючи, прикрашаючи.
Постелити паркет або ламінат; покрити стіни кахельною плиткою або вініловими шпалерами, доповненим ексклюзивним принтом; спорудити багаторівневий підвісна стеля з плавними або четкоочерченнимі лініями переходів і специфічної ілюмінацією, вбудованими дзеркальними панелями, декоративною інкрустацією, а також звести всілякі гіпсокартонні перегородки в кімнатах – це тільки верхній шар елітного ремонту квартири.

Під ним ховається куди більш значна робота: облаштування побутової комунікації і систем водопостачання, опалення, каналізації. Навіть уявити собі комфорт жителя ХХI століття без таких зручностей дійсно неможливо.

Елітний ремонт

Етапи елітного ремонту квартир

Ідеальний ремонт передбачає дві складові:

Елітний ремонт

Вигоди роботи з компанією ModernConstruction

Ремонт елітних квартир бізнес, vip або преміум класу надайте компанія ModernConstruction. Знайти ідеальне поєднання високої якості наданих послуг з їх багатопрофільність – це складно. Гарантувати якісну роботу, довгостроковий результат і прийнятну вартість може тільки одна Київська компанія! це ModernConstruction

Настільки швидко і професійно наші фахівці виконують елітний ремонт квартир, що з’явилися навіть постійні клієнти. З нашою компанією вони абсолютно позбавлені всіляких проблем з організації та проведення ремонту.

Будівельно-ремонтна компанія ModernConstruction перевагою своєї роботи вважає комплексний підхід до ремонту. Ми ідеально виконаємо всі ремонтні роботи, починаючи з детального проектування і консультування в питаннях дизайну, включаючи всі види сантехнічних операцій, і до готовності ремонтних робіт «під ключ».

Елітний ремонт

Як ми працюємо

До переваг сервісу компанії варто віднести швидкість і зручність в можливості замовити елітний ремонт квартир в Києві. Зайшовши на сайт за таким запитом, клієнт легко дізнається про всілякі нюанси роботи.

Наприклад, про обов’язкову документальної гарантії проведення ремонтних робіт, бездоганна якість і терміни виконання яких чітко обумовлюються в договорі між замовником і будівельно-ремонтною компанією.

Такий підхід попереджає багато проблем, що виникають в роботі з недобросовісними фірмами.

Всі елементи побутового комфорту: грамотний вибір, їх установка, введення в експлуатацію – це вимагає умілих рук професіонала.

І тільки після того, як теплові, електричні, водні, каналізаційні комунікації вбудовані і знаходяться в стані «очікування використання», буде потрібно фахівець, який швидко і красиво призведе вашу квартиру до задуманого сучасного способу.

Подібні послуги з ремонту квартир в Києві виконує максимально швидко і якісно наша компанія. Тільки комплексний ремонт квартири, підхід до процесу ремонтних робіт гарантує відмінний результат!

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?