Будуємо довіру завдяки досконалій роботі!

від 1200 грн/м²

Косметичний ремонт

від 2400 грн/м²

Капітальний ремонт

від 1430 грн/м²

Чорнові роботи

від 2950 грн/м²

Дизайн-проекти

Дизайн-проект в подарунок ― при замовленні ремонту

Євроремонт Київ

Євроремонт. Це поняття включає в себе низку критеріїв: інноваційні екологічно чисті європейські будматеріали, стандарти якості та тенденції в сучасному ремонті. І, звичайно ж, це професійний підхід до справи.

Однією з основних характеристик ремонту євростандарту є краса інтер’єру, що означає відсутність на видному місці проводів і труб. Крім того, це абсолютна безпека, що важливо, коли в квартирі маленькі діти.
Крім зовнішнього вигляду інтер’єру важливі актуальність і якість. На сьогоднішній день в дизайні э величезна різноманітність можливостей і варіантів. Так, при удосконаленні приміщення, вентиляції вже недостатньо, замовник віддає перевагу системі кондиціонування, яка набагато зручніша в експлуатації.

Загалом, так називають будь-який пристойний ремонт, виконаний за євростандартом. Можна виділити три види: косметичний ремонт, євроремонт середнього класу і євроремонт найвищого класу (той самий «люкс» чи «ексклюзив»).
Євроремонт квартири в Києві зробить ваш побут легшим і приємнішим, якщо ви доручите його професіоналам, які гарантують високу якість робіт.

Євроремонт Київ

Як проходить євроремонт?

Євроремонт квартир — дуже складний і трудомісткий захід. Він включає в себе досить велику кількість етапів. Невиконання одного з них означає марну трату часу і грошей.

Перелік основних робіт:

 • складання дизайн-проекту;
 • вибір матеріалів;
 • складання кошторисної документації;
 • роботи з демонтажу старого оздоблення;
 • вирівнювання стін і підлоги «під нуль»;
 • плиткові роботи і настил підлогового покриття;
 • електротехнічні та сантехнічні роботи;
 • шумоізоляція квартири;
 • гідроізоляція ванної кімнати;
 • встановлення дверей;
 • монтаж стель;
 • монтаж перегородок;
 • обклеювання шпалер або фарбування стін;
 • обробка та декор;
 • прибирання будівельного сміття;
  та інші…

Фахівці “ModernConstruction” виконають всі види робіт і позбавлять Вас від труднощів, пов’язаних з пошуком і доставкою матеріалів, прибиранням сміття та інших проблем, які можуть виникнути при виконанні ремонту квартири.
Наші співробітники проведуть необхідні переговори з сусідами і ЖЕКом, забезпечать дотримання термінів робіт. Все, що вам потрібно зробити — це зателефонувати нам або оформити заявку на нашому сайті.

Під час ремонту Ви можете спокійно займатися своєю роботою або виїхати у відпустку — наша фірма відповідає за терміни і якість робіт. Ви зможете забути про проблеми і використовувати свій час з максимальною користю для себе.

Євроремонт Київ

Сучасний євроремонт будинку, фото

Євроремонт — тип капітального ремонту при якому використовуються сучасні будівельно-оздоблювальні матеріали, передові технології. По суті, це елітний якісний ремонт “під ключ”.

Квартира з євроремонтом має особливий унікальний стиль за рахунок особливого підходу до виконання ремонтних робіт, дотримання встановлених технологічних норм і стандартів.

Будь-які будівельні, ремонтні, сантехнічні, інші види робіт виконують згідно з розробленим дизайнером проекту. Фото квартир з євроремонтом дивіться на сайті ModernConstruction.

Розцінки на євроремонт залежать від використовуваних матеріалів, складності проекту, обсягу робіт. Орієнтовні ціни євроремонту наведено на сайті ModernConstruction.

Переваги співпраці з компанією ModernConstruction

Теоретично, євроремонт квартири може зробити будь-яка зацікавлена ​​людина. Все питання лише в часі, нервах і грошах. Наприклад, Ви можете робити євроремонт власноруч. Але для цього Вам доведеться кинути роботу і витрачати весь свій час на ремонт, щоб його терміни виявилися в рамках людського життя. Крім того, можливо, доведеться переробляти вже зроблене, наприклад підлогу або стелю. А це марнування грошей. У підсумку, понесені Вами збитки можуть виявитися більшими, ніж передбачувана вигода.

Або ж Ви можете замовити євроремонт квартири, кухні, залу або спальні у «бригади професійних фахівців-будівельників» за ​​оголошенням на під’їзді. Це дасть Вам час на свою основну роботу і можливість щодня оплачувати непередбачені витрати. Якщо Вам пощастить і «фахівці-будівельники» не зникнуть з Вашими грошима, то через невизначений час Ви зможете висловити їм претензії щодо якості виконаних робіт. Скільки нервів, часу і грошей займе доробка і переробка, сказати важко.

Всього цього легко уникнути. Досить укласти договір на проведення робіт з нашою компанією. Всі наші тарифи — обґрунтовані, тому ми сміливо кажемо, що наші ціни вас і справді приємно здивують. Ми вже довгий час працюємо на ринку будівельних послуг. За цей час фірма зарекомендувала себе з кращого боку.

Євроремонт Київ

Це стало можливим, завдяки:

 

Як ми працюємо?

Євроремонт в квартирі, який проводить наша фірма, ніяк не позначиться на образі вашого життя — Ви зможете спокійно працювати або відпочивати, проводити час із сім’єю або зустрічатися з друзями. Дізнайтеся, скільки коштує євроремонт для вашої квартири, а всі труднощі і проблеми візьмуть на себе наші фахівці — дизайнери, кошторисники, будівельники, електрики, сантехніки тощо.

Євроремонт Київ

В результаті ви отримуєте:

Вам не потрібно витрачати свій час на те, що професійно зробимо ми. Присвятіть свій час на собі та родині. Турботи про Ваше житло ми візьмемо на себе.

Компанія Modern Construction надає комплексні ремонтно-будівельні послуги в Києві та Київській області. Рішення задач будь-яких обсягів і складності: від створення дизайн-проекту і прорахунку кошторису, до повної здачі завершеного об’єкта «під ключ».

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?