Гідроізолювання

Піднесений настрій, в якому ви перебуваєте після заселення у новий будинок, можуть суттєво зіпсувати вологість та неприємний запах у підвальних приміщеннях, грибки на стінах/стелях/підлозі, протікання даху і вологі плями на стелі, а найгірше – руйнування фундаменту, тріщини в стінах будинку. Чому так сталося? Запитань та нарікань може бути безліч, але мало хто згадає про… гідроізоляцію.

Гідроізолювання

Гідроізоляція – щільний водонепроникний прошарок із різних матеріалів, призначений для захисту будівельних конструкцій, будівель і споруд від проникнення вологи. Її застосовують для захисту

Залежно від типу гідроізоляційних робіт застосовують різні гідроізоляційні матеріали. Вони поділяються на окремі групи:

Гідроізоляційні суміші використовуються в наземних і підземних спорудах; гідроізолюють об’єкти промислового і цивільного будівництва, гідротехнічні об’єкти.

Нині існує кілька технологій гідроізолювання:

Це технології різні за призначенням, за ціною на матеріали та роботи. Тому перш ніж розпочати будівельні чи ремонтні роботи, краще проконсультуватись у фахівців, щоб з часом не зазнати значних збитків. Пам’ятайте, що перероблювати – завжди складніше і дорожче.

Якщо будинок вже побудовано і ви розумієте, що гідроізоляція не виконує своєї функції – слід застосувати проникаючу гідроізоляцію. Проникаючим ефектом називають проникнення гідроізоляції вглиб конструкції і закупорювання мікротріщин і пор, при цьому конструкція все одно “дихає”.

Гідроізоляцію застосовують і при вкладанні плитки: використовують гідроізоляційні суміші і клеї з підвищеною адгезією і еластичністю. Саме ці параметри важливі при позитивному тиску води. Затирка повинна мати мінімальну гідрофобність, що захистить її від руйнування, перешкоджатиме появі грибка і цвілі, яка впливає і на цілісність матеріалу, і на здоров’я.

Якщо знехтувати гідроізоляцією, то наслідки можуть бути катастрофічними:

СКРІЗЬ, ДЕ Є ВОДА, ПОТРІБНА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ!

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?