Будуємо довіру завдяки досконалій роботі!

від 1200 грн/м²

Косметичний ремонт

від 2400 грн/м²

Капітальний ремонт

від 1430 грн/м²

Чорнові роботи

від 2950 грн/м²

Дизайн-проекти

Дизайн-проект в подарунок ― при замовленні ремонту

Комплексний ремонт Київ

Ремонт — це прекрасний спосіб переобразити квартиру чи будинок. Іноді він буває необхідний. Іноді все в приміщенні починає сипатися і ламатися, іноді, просто виникає бажання змінити все навколо себе. І ремонт спадає на думку як найоптимальніший варіант.
Але найчастіше ми відкладаємо ремонт “на потім” знову і знову, не зважуючись на розпочати. Але ж для цього можна просто звернутися по допомогу до висококваліфікованих фахівців.

Тепер у Вас з’явилася унікальна можливість замовити комплексний ремонт від А до Я.

Комплексний ремонт Київ

Етапи комплексного ремонту квартири

Це комплекс певних ремонтних робіт, за допомогою яких можна повністю перетворити своє житло. Виконуються вони за європейськими стандартами, тому в суспільстві все частіше застосовується назва «євроремонт». Здається, за змістом ці терміни означають одне й те саме. Та професіонали вважають трохи інакше. Вони кажуть, що комплексний ремонт квартири можуть пропонувати лише професіонали.

І ми пропонуємо Вам комплексний ремонт квартир лише тому, що нас знають як професіоналів. Ми візьмемося за будь-яку роботу, починаючи з проведення інженерних комунікацій. Ми розуміємо, як важливо зробити все якісно і вчасно, тому у нас працює ціла команда фахівців. Ви не зіткнетеся з такою проблемою, як затягнуті терміни, адже ми гарантуємо, що наші майстри виконають вчасно і якість від цього не постраждає.

А, може, ви впораєтеся з ремонтом самостійно? Підрахували яка приблизно сума виходить? Але ж це тільки початок. Ще порахуйте витрачений час і сили на виконання всіх робіт. А що, як ремонт у Вашому житті — вперше, і, виконуючи елементарні ремонти, доводиться збирати поради друзів і сусідів.

Зрештою самостійний комплексний ремонт квартири в Києві виходить неймовірно дорогим задоволенням. І коли ви досягли результату, виявляється, що радості мало.

Комплексний ремонт Київ

Це ще раз доводить, що Вам необхідно, відшукати досвідчену ремонтну команду і, віддавши їм ключ в руки, через певний час, отримати готову квартиру. Ми надаємо послуги сантехніка й електрика, тому готові взяти на себе проведення всіх комунікацій, які слід оновити до початку ремонту.

Багатьох зупиняють ціни на ремонт. Та насправді, якщо зробити підрахунки правильно, то ремонт обійдеться вам у цілком прийнятні ціни.

Наша компанія зіставляє ціну і якість робіт. Завищення цін в системі нашої роботи відсутнє. Саме тому нас рекомендують як добросовісну компанію. де висока якість робіт не потребує надлишкових витрат, які зазвичай тягне за собою ремонт квартири у Києві.

Для початку варто підрахувати, скільки часу буде витрачено на те, щоб скласти проект. Навіть якщо якісь ідеї є, їх однак слід обробляти, доводячи до стандартів, тому слід все-таки запросити фахівця.

Коли проект — уже на руках, з’являється необхідність подбати про всі комунікації. Тобто замінити електропровід, замінити сантехніку, в цілому подбати про власний побут.

Тепер підраховуємо, скільки часу і грошей буде витрачено для того, щоб придбати будівельні матеріали, а іноді — й інструменти. А якщо матеріали мають великі габарити, слід врахувати витрати на транспорт і на вантажників. При цьому пам’ятаймо, що будівельні магазини роблять знижки і надають транспортні пільги лише оптовим компаніям, а поодинокі клієнти купують будівельні товари за роздрібними цінами.

Комплексний ремонт Київ

Переваги роботи з компанією ModernConstruction

Ніяких пошуків, ніяких зайвих витрат, жодних розчарувань. Підписуєте договір, розповідаєте про те, що хочете бачити в підсумку і можете спокійно їхати на відпочинок. А повернувшись, отримуєте оновлену квартиру і сплеск позитивних емоцій.

А якщо немає бажання проводити капітальний ремонт, але змінити щось у квартирі хочеться. Тоді варто звернути увагу на Косметичний ремонт квартири в Києві, який проводиться за лічені дні. Досвідчені фахівці виконують необхідні роботи якісно за короткі терміни, головне обумовити їхнє завдання і забезпечити вільний фронт робіт.

Комплексний ремонт Київ

У нашій компанії працюють досвідчені майстри, готові стати до роботи в будь-який момент. Для нас немає нічого неможливо, ми зробимо все, що Ви побажаєте. Варто лише зателефонувати нам або відразу відвідати нас для того, щоб підписати договір і викликати майстра. А все інше ми зробимо за Вас. Витрачати час на ремонти — це справа професіоналів, а ви цей час присвятіть близьким людям, які завжди раді вашій увазі.

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?