Будуємо довіру завдяки досконалій роботі!

від 1200 грн/м²

Косметичний ремонт

від 2400 грн/м²

Капітальний ремонт

від 1430 грн/м²

Чорнові роботи

від 2950 грн/м²

Дизайн-проекти

Дизайн-проект в подарунок ― при замовленні ремонту

Косметичний ремонт квартир

Косметичний ремонт квартир в Києві – це оновлення інтер’єру, надання йому особливого шарму і естетичності. При цьому фахівці з проведення ремонтних робіт не здійснюють повну заміну сантехніки, електропроводки, перепланування будівлі або заміну підлоги і віконних блоків.

Для клієнта замовлення даної послуги не потребує надмірних грошових витрат. Необхідність і регулярність проведення косметичного ремонту вашого житла залежить безпосередньо від ваших фінансових можливостей і від стану попереднього ремонту приміщення.

Косметичний ремонт квартир

Коли необхідний косметичний ремонт:

Незважаючи на невеликий термін виконання ремонтних робіт, їх слід довірити кваліфікованим професіоналам. Тільки досвідчені майстри нашої компанії зможуть здійснити якісний косметичний ремонт в Києві. При виконанні будь-якого виду ремонтних робіт результатом для вас стануть ідеально рівні поверхні стін, підлоги і стелі.

Етапи косметичного ремонту квартири

Якщо ваша мета – злегка змінити зовнішній вигляд квартири, прекрасним варіантом стане швидкий і недорогий вид ремонтних робіт. За кілька днів фахівці нашої організації зафарбують або обклеять новими шпалерами стіни, замінять покриття для підлоги і, якщо потрібно, встановлять світильники як доповнення до інтер’єру. Кілька штрихів за розумну ціну – і Ваша сім’я не впізнає власне житло.
Ви наповните свою квартиру новими барвами, і вона ще довгі роки даруватиме вам чудовий настрій.

Косметичний ремонт квартир

Етапи ремонту:

 

Переваги співпраці з компанією ModernConstruction

ModernConstruction надає повний спектр послуг, і косметичний ремонт квартири, кухні, ванної або залу – лише одна з них. Якщо вам набридли старі шпалери у вітальні і потертий лінолеум на кухні, то ремонтні роботи від нашої компанії стануть незамінним вирішенням даних проблем.

Косметичний ремонт квартир

Підвищення вартості приміщення перед продажем

Як правило, покупець оцінює житло за його зовнішнім виглядом. Ідеально біла стеля, новий лінолеум і світлі шпалери відіграють важливу роль при укладанні вигідної угоди. Таким чином, замовивши на нашому сайті недорогий косметичний ремонт квартири, ви отримаєте значно більшу суму від продажу нерухомості або здачі її в оренду.

Зонування квартири

Креативний дизайнерський підхід допоможе вам створити стильний інтер’єр для вашої квартири. За допомогою текстурного і колірного контрасту без зведення громіздких стін фахівці нашої компанії виконають зонування кімнат. Замовник не втратить ані сантиметра простору, отримавши при цьому окремі затишні зони в одному приміщенні.

Якщо у вас вже з’явилася ідея створення подібного інтер’єру – зробіть заявку на нашому сайті. Досвідчені працівники додадуть вам безліч ідей з перепланування кімнати без зміни розташування стін і перегородок.

Виправлення чужих помилок

Наші професіонали крім послуги косметичного ремонту зможуть надати замовнику роботи з виправлення помилок і недоліків попередніх бригад. Можливо, псевдоспеціалісти не змогли впоратися якісно з поставленим вами завданням.

Професійні працівники нашої компанії організують ліквідацію наявних недоліків і помилок. Тільки звернувшись в нашу організацію, ви зрозумієте, що таке ідеальний ремонт.

Косметичний ремонт квартир

Як ми працюємо

Замовники даної послуги вже змогли переконатися в перевагах роботи з одним підрядником. Складанням кошторису проведення будівельних та ремонтних робіт компанія бере на себе відповідальність за виконання кожного етапу ремонту. Клієнт може координувати вартість будматеріалів і контролювати терміни виконання послуг. Наша мета – довгострокова співправця, тому ми враховуємо індивідуальні інтереси кожного замовника. Телефонуйте, дізнайтеся вартість косметичного ремонту квартири.

Проводячи навіть косметичний ремонт невеликої складності, наші працівники використовують тільки найсучасніші технології і будматеріали. Це дає право говорити, що наші ремонти можуть бути прирівняні до найкращих зразків ремонтів європейського класу.

Будь-який варіант косметичного ремонту починається з виїзду майстра для складання плану ремонтних робіт і кошторису на їх проведення. Наша політика полягає в прозорості розцінок на матеріали і послуги. Ціни на ремонт квартир у Києві і на косметичний ремонт стелі або наклеювання шпалер ви можете дізнатися, звернувшись за телефоном до менеджера нашої компанії. Залишена заявка на нашому сайті стане запорукою для своєчасного початку якісного ремонту вашої квартири.

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?