Облаштування перегородок

Якщо раніше поміняти планування традиційних квартир було практично нереально чи занадто складно, то сьогодні існує маса сучасних засобів для того, модифікації простору навколо себе.

Облаштування перегородок

Для зручного, легкого і надійного монтажу нових стін і перегородок сто років тому винайшли гіпсокартон. Цей дешевий матеріал завдяки своїм характеристикам ідеально підходить для створення перегородок в будь-якому варіанті, конструкції ніш, полиць, архітектурних блоків, підготовки стін до фінішних робіт.

Гіпсокартон – це тонкий матеріал, створений з паперових листів і прошарку гіпсу. Американці вже друге століття справно будують з нього будинки. Єдиний його недолік – крихкість. Це не бетонна монолітна стіна, яку можна експлуатувати століттями в будь-яких умовах, і з нею нічого не станеться: гіпсокартон боїться і води, і потужних фізичних впливів.

Для більш масивних варіантів перегородок використовують кілька шарів гіпсокартону, шумо- та гідроізоляції. В результаті виходить зручна, практична і ідеально рівна стіна, з якою можна працювати в будь-якому напрямку дизайнерських ідей.

Проте, все більш популярними стають нестандартні інтер’єрні рішення. Перегородки зі скла, варіанти з розсувних елементів, алюміній і дерево теж використовують для змін в житловому просторі.

Облаштування перегородок

Перегородки монтують і між кімнатами, і всередині одного приміщення (для зонування). Вони стають стильним елементом оригінального дизайну і, при грамотному підході, дуже зручно розділюють простір.

Монтаж перегородок – робота така ж відповідальна, як і укладання стін. Чим більш крихкий матеріал, тим більше навичок роботи з ним слід мати.

Тому перегородки потрібно довірити майстрам в будівельній справі. Інструмент в руці досвідченого майстра перетворює звичайний шматок скла або гіпсу в найцікавіше і якісне спорудження, на надійність якого Ви не можете не розраховувати. Спеціалісти з команди MODERN CONSTRUCTION майстерно виготовлять для вас унікальні стильні перегородки за дуже короткий час.

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?