Дизайн передпокою

Дизайн передпокою – робота цікава. Якщо він просторий – політ ваших фантазій і побажань може не мати меж. Якщо передпокій невеличкий – вам належить не менш цікава задача обрати один з десятка варіантів, запропонованих дизайнером компанії MODERN CONSTRUCTION.

Квартирні передпокої: дизайн залежить від планування

У квартирах будинків, зведених минулого століття, переважно вузькі коридори. Тут найкраще підійдуть модульні меблі, розташовані при стіні з мінімальною кількістю дверних проходів.

Оригінальною дизайнерською ідеєю при оформленні довгого передпокою є велика шафа-купе, яку розміщують уздовж стіни з одними дверима в кімнату. А одна з дверцят шафи виконує роль міжкімнатних дверей. Це значно економить простір, а містка шафа-купе дозволить розмістити в ній безліч одягу, взуття та інших речей. Дверцята шафи також можна прикрасити дзеркалами чи кольорами того ж стилю, що й загальний дизайн передпокою.

Дизайн передпокою

Привітний передпокій: дизайн стін

Оптимальним рішенням для маленького коридору будуть:

ГОЛОВНЕ – у дизайні передпокою будь-якого планування слід уникати темних відтінків. Тоді простір завжди буде привітним, більшим і приємним для перебування. Це про тони. А щодо типу шпалер – можна обирати будь-який, та оптимальними вважають вінілові з лаковим покриттям. Адже в передпокої постійно будуть з’являтися прибульці у мокрому, брудному одязі, який залишатиме брудні сліди на стінах. Фотошпалери з лаковим покриттям стійкі до механічних впливів, вони стійкі до вологого прибирання.

Дизайн передпокою

Підлога в передпокої

Найбільш бюджетним матеріалом для підлогового покриття в коридорі є лінолеум. Цей матеріал є досить таки доступним, при цьому він простий в догляді, не боїться вологи та володіє широкою лінійкою кольорових рішень.

Ламінат та паркет – більш витратний матеріал. Але його перевагою є хороший рівень теплопровідності. Не маючи додаткової системи «тепла підлога», оптимально використовувати для підлоги саме такий матеріал.

Плитка підійде для будь-якого інтер’єрного рішення. Сьогодні на ринку будівельних матеріалів можна знайти плитку на будь-який смак: від суцільно колірної до малюнків, що імітують натуральний камінь. Недоліком її є низька теплопровідність, тому найкраще комбінувати її з системою «тепла підлога». 

Стеля: не применшувати важливість

Найбільш оптимальним варіантом стане глянсова натяжна стеля світлого відтінку. Глянсове полотно візуально збільшує висоту стін, а також створює відблиски від стельової лампи, посилюючи освітлення. Якщо ж ви є категоричним противником глянцю, можна використовувати сатинове полотно. Цей матеріал відбиває тільки максимально наближені предмети, але добре допомагає розсіюванню світла в кімнаті.

Передпокій є тією частиною квартири, де кількість денного світла – мінімальна. Саме тому слід зосередити увагу на підборі якісної системи освітлення коридору. Враховуючи мінімальну площу, слід відмовитися від масивних люстр. Оптимальним рішенням стане комбінація натяжної стелі та вмонтованих в неї світильників. Їх можна розмістити по всьому периметру кімнати, що дасть достатню кількість світла в коридорі.

Дизайн передпокою

Сучасний передпокій: різноманіття стилів

Все більшу популярність сьогодні набирають інтер’єри передпокоїв, оформлені в певному стилі. Далі розглянемо найпопулярніші:

 

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?