Роботи з гіпсокартоном

За швидкістю і зручністю монтажних робіт жоден матеріал не складе конкуренції гіпсокартону. Сучасні технології дозволяють кріпити гіпсокартонні плити, створюючи конструкції найрізноманітніших форм. Завдяки міцній металевій основі гіпсокартонні конструкції можна застосовувати не тільки з метою обробки вже існуючих стін, але і зводити нові легкі перегородки. В таких перегородках є можливість навішувати елементи меблів, проводити комунікації і вбудовувати елементи освітлення.

Наш майстер-гіпсокартонник має неабиякий досвід, сотні його робіт з гіпсокартону і металоконструкцій милують погляд, вплетені в різні дизайнерські інтер’єри. Технологія згинання листів гіпсокартону дозволяє створювати не тільки прямокутні, але й круглі конструкції.

Для облицювання стін санвузлів, кухонь і інших приміщень з підвищеною вологістю, використовують вологотривкий гіпсокартон. Таких властивостей йому надають гідрофобні й анти грибкові домішки. Зазвичай вологостійкий гіпсокартон синього або зеленого кольору. Для електрощитових, гаражів, віталень з камінами та інших технічних приміщень використовують вогнетривкий гіпсокартон. Його можна вирізнити за кольором: червоний або сірий. Комбінований гіпсокартон призначений для вологих приміщень, але в той же час він здатний і протистояти вогню. Його рекомендується використовувати в бойлерних або гаражах.

Особливі види гіпсокартону можна використовувати і в приміщеннях, що не володіють особливими призначеннями чи властивостями. Але і звичайний гіпсокартон при правильному монтажі може відмінно чинити опір вогню і вологості.

Телефонуйте, аби викликати нашого майстра і разом з ним розробити нові ідеї для вашого дому.

Вам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.