Роботи з гіпсокартоном

За швидкістю і зручністю монтажних робіт жоден матеріал не складе конкуренції гіпсокартону. Сучасні технології дозволяють кріпити гіпсокартонні плити, створюючи конструкції найрізноманітніших форм. Завдяки міцній металевій основі гіпсокартонні конструкції можна застосовувати не тільки з метою обробки вже існуючих стін, але і зводити нові легкі перегородки. В таких перегородках є можливість навішувати елементи меблів, проводити комунікації і вбудовувати елементи освітлення.

Роботи з гіпсокартоном

Наш майстер-гіпсокартонник має неабиякий досвід, сотні його робіт з гіпсокартону і металоконструкцій милують погляд, вплетені в різні дизайнерські інтер’єри. Технологія згинання листів гіпсокартону дозволяє створювати не тільки прямокутні, але й круглі конструкції.

Роботи з гіпсокартоном

Для облицювання стін санвузлів, кухонь і інших приміщень з підвищеною вологістю, використовують вологотривкий гіпсокартон. Таких властивостей йому надають гідрофобні й анти грибкові домішки. Зазвичай вологостійкий гіпсокартон синього або зеленого кольору. Для електрощитових, гаражів, віталень з камінами та інших технічних приміщень використовують вогнетривкий гіпсокартон. Його можна вирізнити за кольором: червоний або сірий. Комбінований гіпсокартон призначений для вологих приміщень, але в той же час він здатний і протистояти вогню. Його рекомендується використовувати в бойлерних або гаражах.

Роботи з гіпсокартоном

Особливі види гіпсокартону можна використовувати і в приміщеннях, що не володіють особливими призначеннями чи властивостями. Але і звичайний гіпсокартон при правильному монтажі може відмінно чинити опір вогню і вологості.

Телефонуйте, аби викликати нашого майстра і разом з ним розробити нові ідеї для вашого дому.

 

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?