ВКЛАДАННЯ ТРОТУАРНОЇ ПЛИТКИ від 10 м2

Чим встелити землю навколо власного будинку? Чи не скористатися нам “перевіреними дідівськими” технологіями? Але як вони себе показали? В глибокому каятті перебуває і той, хто постелив асфальт, і той, хто залив цементні стежки. Перший варіант виявився неестетичним, непрактичним, складним у догляді, а головне – надзвичайно шкідливим. Другий майже повторює все перелічене за винятком шкідливості. То що ж б’є рекорди з популярності?

Що стелити в якості тротуару

За останні два-три десятиліття декоративна тротуарна плитка показала себе з якнайкращого боку, а крім того – стала суттєво доступнішою для роздрібного споживача. Вона змінилася в розмірах, набула нових форм і відтінків. Технології за цей час теж змінилися, принісши нам нові матеріали для виготовлення плитки і залишивши найнадійніші технології вкладання. Про деякі з них ми вам зараз і повідаємо.

Різноманіття плитки для тротуару

Профільний магазин навіть середньої величини має в асортименті щонайменше два десятки видів тротуарної плитки, яка задовольнить будь-який смак за розмірами, формами, кольорами і навіть матеріалом. Але компанія “Modern Construction” запропонує вам значно ширший спектр якісної плитки на ваш вибір. Ми лише проконсультуємо, яка плитка не підійде для найбільш навантажених відрізків вашого подвір’я, а в яких можна обрати дешевшу, тоншу плитку (на тих ділянках, де не передбачається значного навантаження). Крім того наші спеціалісти звертають увагу на такі технічні показники надійності тротуарної плитки:

 • міцність при стисненні;
 • піддатливість стиранню;
 • водопоглинання;
 • морозостійкість;
 • та інші менш вагомі характеристики.

Запорука якісного вкладання плитки

Вам, напевно, доводилося бачити тротуар з сучасної плитки, на якому після дощу утворюються калюжі. Це – наслідок порушення технології вкладання плитки. А, може, ви помічали, як із суцільного полотна тротуару повискакували поодинокі елементи? Це теж недоліки якості виконаних робіт.

Спеціалісти компанії “Modern Construction” мають велетенський досвід вкладання тротуарної плитки і тому ми володіємо рядом секретів цього мистецтва. Та найголовніші з них є обов’язковими, а тому загальновідомими:

 • облаштування жорсткого «корита» підґрунтя;
 • заміна пухкого шару ґрунту щебенем або піском з пошаровим ущільненням;
 • зміцнення конструкції в тому числі за рахунок бордюрів;
 • забезпечення відведення дощових стоків за рахунок ухилу поверхні.

“Вам стелити лініями, чи шашечками?”

Не дарма ми кількома рядками вище назвали цей процес мистецтвом. І з цим підходом погодиться кожен, хто побачить візерунки закінчених нами робіт. Вже давно минули ті часи, коли майстер купував для вас тільки два кольори плитки, а потім чергував їх у тому, чи тому порядку. Але якщо є змога перетворити тротуар на прикрасу ваших володінь – то чому б не скористатися цим? Дизайнери компанії “Modern Construction”, вивчивши площу для робіт, запропонують вам найбільш вишукані варіанти розмалювання вашого двору. Ось кілька прикладів, без коментарів.

Тільки MODERN CONSTRUCTION

Десятки господарів перетворили свої володіння на витвори мистецтва руками майстрів нашої компанії. Чому вони обрали саме “Modern Construction”, пояснюють такі прості, але такі дефіцитні в наш час факти:

 • досвідченість спеціалістів;
 • співпраця з передовими дизайнерами;
 • лише високоякісні матеріали;
 • старанність і відповідальність при виконанні робіт;
 • гарантія на вистелений тротуар;
 • вражаюча швидкість виконання робіт.

То ж не зволікайте і ви. Якщо ви вже досить давно мрієте про візерунчастий тротуар у своєму дворі – зателефонуйте в компанію зараз і запустіть двигун перетворення вашої мрії на реальність.

Компанія “Modern Construction” пропонує вкладання і продаж тротуарної плитки по Києву і області. Мінімальний обсяг – 10 м2. Залиште заявку на виїзд спеціаліста для виконання заміру і складання кошторису вашого проекту.

Вам також має сподобатись...

Популярні записи

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.