Вкладання тротуарної плитки від 10 м²

Вкладання тротуарної плиткиЧим встелити землю навколо власного будинку? Чи не скористатися нам “перевіреними дідівськими” технологіями? Але як вони себе показали? В глибокому каятті перебуває і той, хто постелив асфальт, і той, хто залив цементні стежки. Перший варіант виявився неестетичним, непрактичним, складним у догляді, а головне – надзвичайно шкідливим. Другий майже повторює все перелічене за винятком шкідливості. То що ж б’є рекорди з популярності?

Що стелити в якості тротуару

За останні два-три десятиліття декоративна тротуарна плитка показала себе з якнайкращого боку, а крім того – стала суттєво доступнішою для роздрібного споживача. Вона змінилася в розмірах, набула нових форм і відтінків. Технології за цей час теж змінилися, принісши нам нові матеріали для виготовлення плитки і залишивши найнадійніші технології вкладання. Про деякі з них ми вам зараз і повідаємо.

Різноманіття плитки для тротуару

Профільний магазин навіть середньої величини має в асортименті щонайменше два десятки видів тротуарної плитки, яка задовольнить будь-який смак за розмірами, формами, кольорами і навіть матеріалом. Але компанія “Modern Construction” запропонує вам значно ширший спектр якісної плитки на ваш вибір. Ми лише проконсультуємо, яка плитка не підійде для найбільш навантажених відрізків вашого подвір’я, а в яких можна обрати дешевшу, тоншу плитку (на тих ділянках, де не передбачається значного навантаження). Крім того наші спеціалісти звертають увагу на такі технічні показники надійності тротуарної плитки:

 

Запорука якісного вкладання плитки

Вкладання тротуарної плиткиВам, напевно, доводилося бачити тротуар з сучасної плитки, на якому після дощу утворюються калюжі. Це – наслідок порушення технології вкладання плитки. А, може, ви помічали, як із суцільного полотна тротуару повискакували поодинокі елементи? Це теж недоліки якості виконаних робіт.

Спеціалісти компанії “Modern Construction” мають велетенський досвід вкладання тротуарної плитки і тому ми володіємо рядом секретів цього мистецтва. Та найголовніші з них є обов’язковими, а тому загальновідомими:

 

"Вам стелити лініями, чи шашечками?"

Вкладання тротуарної плиткиНе дарма ми кількома рядками вище назвали цей процес мистецтвом. І з цим підходом погодиться кожен, хто побачить візерунки закінчених нами робіт. Вже давно минули ті часи, коли майстер купував для вас тільки два кольори плитки, а потім чергував їх у тому, чи тому порядку. Але якщо є змога перетворити тротуар на прикрасу ваших володінь – то чому б не скористатися цим? Дизайнери компанії “Modern Construction”, вивчивши площу для робіт, запропонують вам найбільш вишукані варіанти розмалювання вашого двору. Ось кілька прикладів, без коментарів.

 

Тільки MODERN CONSTRUCTION

Десятки господарів перетворили свої володіння на витвори мистецтва руками майстрів нашої компанії. Чому вони обрали саме “Modern Construction”, пояснюють такі прості, але такі дефіцитні в наш час факти:

То ж не зволікайте і ви. Якщо ви вже досить давно мрієте про візерунчастий тротуар у своєму дворі – зателефонуйте в компанію зараз і запустіть двигун перетворення вашої мрії на реальність.

Компанія “Modern Construction” пропонує вкладання і продаж тротуарної плитки по Києву і області. Мінімальний обсяг – 10 м2. Залиште заявку на виїзд спеціаліста для виконання заміру і складання кошторису вашого проекту.

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?