Ремонт будинків у Києві та області

Ми готові запропонувати ціновий діапазон робіт та матеріалів під будь-який бюджет. У нас Ви можете замовити як окремі типи ремонтних робіт чи навіть частковий ремонт, так і універсальну комплексну послугу ремонту «під ключ», яка дозволить Вам без особливих зусиль оновити та підвищити комфортність Вашого будинку.

Ремонт будинків у Києві та області

Спеціалісти з оздоблення та реставрації житла знають, наскільки складним може бути ремонт навіть у невеликій квартирі. А якщо вже мова йде про ремонт будинків або таунхаусу, можна упевнено сказати: роботи подібного масштабу мають виконуватися лише кваліфікованими професіоналами, репутація яких гарантує високий результат. Заручившись підтримкою компетентних дизайнерів, інженерів та майстрів, ви отримаєте низку переваг:

Комплексний або косметичний ремонт будинків за допомогою кваліфікованих майстрів з практичним досвідом – єдине вірне рішення, яке виправдає себе можливістю насолоджуватися кожним днем, проведеним у новому інтер’єрі власного будинку.

Ремонт будинків у Києві та області

Етапи та особливості ремонтних робіт

Кілька поверхів, великі площі і самобутнє планування приміщень, численні забаганки власників та складність дизайнерського проекту – всі переглянуті фактори вимагають від майстрів професійного підходу до ремонту приватних будинків. Щоб скоротити терміни та отримати виняткову якість ремонту, спеціалісти планують роботу в такій послідовності:

Наявність у наших бригадах спеціалістів різних галузей дозволяє одночасно працювати в кількох приміщеннях. Поки одні займаються сантехнікою у ванній кімнаті та на кухні, другі підключають систему опалення, а треті займаються чорновою обробкою вітальні. Ціль такого розподілу праці – стислі терміни завершення ремонту будинку, нульовий ризик випадкового пошкодження вже нанесених матеріалів, а такожсуттєва економія для замовника, якому гарантоване відмінне виконання робіт.

Ремонт будинків у Києві та області

Як замовити ремонт будинку в Києві чи Київській області

Якщо вам потрібен ремонт будинку в Києві чи Київській області, скористайтеся цією нагодою прямо зараз: зателефонуйте за зручним для вас номером телефону.

Ремонт від «MODERN CONSTRUCTION»: хай ваш будинок перевершить ваші мрії!

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?