Ремонт готелів

Інтенсивний розвиток туризму викликав новий виток попиту на послуги готелів та готелів. Сьогодні їхня кількість стабільно зростає, що гарантує гостям заселення в будь-який час доби та можливість вибору відповідного варіанту з номерного фонду. Але щоб виділити свою пропозицію на тлі конкурентів та зацікавити туристів зупинитися саме у вашому готелі, варто подбати про ремонт та якісне облаштування номерів. Про те, як здійснюється оздоблення приміщень готелів, і про що слід пам'ятати замовникам послуги, розповість ця стаття підготовлена співробітниками «MODERN CONSTRUCTION».

Ремонт готелів

У яких випадках власнику слід подумати про ремонт готелів

Запланований ремонт лякає власника приміщень обсягом витрат та тривалістю, через яку заклад доводиться закрити на тривалий час. Однак таке рішення краще, ніж спроба заселити гостей у номер, який відчайдушно потребує оновлення. Пам'ятайте про силу першого враження і обов'язково зверніться за допомогою до досвідчених майстрів, якщо:

Навіть найнижча ціна послуг – не привід пропонувати гостям проживання у такій несприятливій обстановці. Натомість номери з якісним та недорогим ремонтом за прийнятну ціну стануть зайвим плюсом на користь закладу та підвищать його популярність.

Ремонт готелів

Особливості ремонту готелів та готелів

Не варто вимірювати складність ремонту готелю за стандартами благоустрою житлових приміщень. Об'єкти туристичної інфраструктури мають свої особливості, що трохи ускладнюють процес облаштування:

Всі перелічені аспекти свідчать: тільки професійний ремонт готелів приведе об'єкт у належний вигляд і зробить його популярним у туристів. А понесені витрати багаторазово окупляться отриманим прибутком, допомагаючи готелю й надалі удосконалювати якість послуг.

Ремонт готелів

Базовий перелік робіт під час ремонту готелів та готелів

Незалежно від технічного стану більшість об'єктів туристичної сфери незмінно потребує виконання наступних заходів:

Досягти якості намічених заходів дозволяє вибір на користь фірмових рішень від провідних виробників, а також досвід та компетенція майстрів, залучених до процесу облаштування.

Ремонт готелів

Де замовити ремонт готелів у Києві?

До ваших послуг – майстри компанії «MODERN CONSTRUCTION», готової взятися за ремонт готелю або незалежно від складності майбутніх робіт. Нове приміщення, тільки нещодавно введене в експлуатацію, фрагмент багатоповерхового будинку, виведений з житлового фонду, або стару споруду, яка потребує масштабного оновлення – незалежно від формату облаштування замовника, що має бути, незмінно гарантовані:

Вкладення в ремонт готелю – вигідна інвестиція в майбутнє вашого бізнесу, яка обов'язково окупиться стабільно високою кількістю гостей та постійною зайнятістю номерів. Заявіть про себе і станьте одним із найкращих закладів у своєму сегменті, незмінно привертаючи увагу потенційних постояльців та приємно дивуючи їх якістю облаштування номерів.

Професійний ремонт від «MODERN CONSTRUCTION»: нові межі привабливості вигляду вашого готелю!

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?