Ремонт котеджів Київ

Ми маємо достатні досвід і технології, аби Ваш оновлений котедж ні в чому не поступався помешканню голлівудських персоналій. Водночас широкий спектр дизайнерських рішень дозволить Вам обрати той пакет послуг, які впишуться в Ваш бюджет без будь-яких потрясінь.

Ремонт котеджів Київ

Навіть ремонт у квартирі зазвичай лякає своєю тривалістю і затратністю. Але ж в тому випадку є одна суттєва перевага: невелика площа робіт. За умови грамотного підходу впоратися з такою роботою можна за кілька тижнів. Якщо ж мова йде про благоустрій котеджу, стає зрозумілим: про стислі терміни мова не йтиме. Кілька поверхів, унікальне авторське планування, прагнення власника підкреслити свій соціальний статус — усе це чимало ускладнює процес і вимагає від майстрів виняткової компетенції. Тому не шукайте випадкових умільців в оголошеннях і довірте ремонт котеджу фахівцям компанії «Modern Construction». Вони знають, як досягти досконалості навіть у найскладнішій обробці, а результати їхньої праці незмінно отримують схвальні відгуки численних замовників.

Етапи та особливості комплексного благоустрою котеджів

Запорука успішного завершення робіт — суворе дотримання послідовності дій. Пропонована нижче технологія довела свою ефективність, і тому нею озброїлася команда «Modern Construction». Наш підхід до виконання складного ремонту:

Ремонт котеджів Київ

Схема, за якою ми сьогодні виконуємо ремонт котеджів:

  1. Складання дизайн-проекту і додатків у вигляді робочої документації, яка розшифровує кожен аспект намічених заходів. Це проекти з прокладання електромережі, облаштування систем опалення та водопостачання, а також монтаж обладнання для кондиціювання та вентиляції приміщень. Використовуючи схеми і креслення, вдасться точно розрахувати витрати матеріалів, грамотно скласти кошторис, визначитися з термінами завершення обробки і в точності реалізувати дизайнерський задум. Зазвичай вартість підготовки проекту з пакетом робочих паперів обходиться замовникові у 2-5% від загальної вартості послуг, замовлених в рамках ремонту котеджу. Однак завдяки якісній документації вдасться заощадити в рази більшу суму і уникнути непорозумінь під час здачі об’єкта.
  2. Облаштування міжкімнатних перегородок і чорнова обробка стін. На даному етапі вживаються заходи з перепланування внутрішніх приміщень, якщо замовник виявив таке бажання.
  3. Облаштування інженерних систем згідно з робочою документацією: спочатку монтується електромережа, потім системи вентиляції і кондиціонування, а на фінішному етапі — опалення і водопостачання. Така послідовність дозволить завершити роботи в мінімальні терміни і відразу підключити до нових систем встановлене обладнання.
  4. Облаштування цементної стяжки під майбутнє покриття для підлоги.
  5. Монтаж гіпсокартонних конструкцій на стінах і стелі під фінішну обробку, які встановлюються в суворій відповідності до вимог проектної документації.
  6. Наступний етап ремонту котеджів — укладання плитки та встановлення сантехнічного обладнання з його підключенням до системи водопостачання і каналізації. Перед покупкою витратних матеріалів їх кількість і комплектність ретельно розраховуються, що дозволяє уникнути придбання зайвої кількості будматеріалів.
  7. Виконання повного спектру малярних робіт, якість яких залежить від вибору фінішного покриття стін: шпалер, плитки, панелей або декоративної штукатурки.
  8. Основний етап оздоблювальних робіт, що включає в себе широкий спектр заходів з ремонту котеджу: укладання підлоги, монтаж електрофурнітури і освітлювальних пристроїв, підключення обладнання до мережі і перевірку його працездатності.

Наведена схема є загальною і допускає деякі коригування залежно від обраного стилю обробки, площі ведення робіт, складності наміченого ремонту і т.д. Важливо, щоб майстри могли передбачити можливі проблеми при відхиленні від запропонованої послідовності і вжили відповідних заходів, що виключають пошкодження обробки. Цей момент ще раз доводить, що ремонт котеджу в Києві чи Київській області варто довіряти тільки професіоналам, репутація яких не викликає сумнівів, а значний досвід роботи дарує впевненість у високій якості послуг.

Ремонт котеджів Київ

Компанія «Modern Construction»: майстри, які не підведуть

Якщо пошук надійних фахівців зайшов в глухий кут, зверніть увагу на пропозицію компанії «Modern Construction». Тут не тільки знаються на професійному ремонті, але і готові продемонструвати практичні навички з його втілення у вашому домі:

Як скористатися послугами компанії «Modern Construction»

Якщо ми вас зацікавили, і ви маєте намір замовити ремонт котеджу, телефонуйте за номерами телефонів у Києві, або відправте повідомлення через форму швидкого зв’язку з проханням передзвонити, залишивши в тексті свої контактні дані. Обговорити нюанси можна в ході особистої бесіди в офісі компанії, одночасно переглядаючи каталог виконаних робіт і готових рішень. Кваліфіковані майстри охоче дадуть відповіді на всі питання, уточнять ваші уподобання і складуть попередній кошторис витрат з урахуванням почутих побажань.

Майстри «Modern Construction» кажуть: “Кожен ремонт котеджу, що ми виконали, перетворив чиюсь мрію на реальність!”

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?