Ремонт квартир Ірпінь

Ірпінь – невелике місто в Бучанському районі Київської області. Близьке сусідство зі Столицею робить його привабливим для численних забудовників, що зводять сучасні житлові комплекси як з бюджетними квартирами, так і з житлом преміум-класу. І більшість щасливих новоселів воліють взятися за ремонт відразу після заселення, щоб зробити свій новий будинок затишнішим, привабливішим і безпечнішим. Кому варто довірити ремонтні роботи, і як вибрати формат облаштування житла? Про це розкажуть фахівці компанії «MODERN CONSTRUCTION», підготувавши консультацію з ремонту квартир для жителів Ірпеня.

Ремонт квартир Ірпінь

Критерії якісного ремонту, на які розраховує замовник

Професійне оздоблення від досвідчених і грамотних майстрів незмінно має на увазі:

Якщо всі перелічені заходи входять в базовий перелік ремонтних робіт обраної компанії, їй можна сміливо довірити облаштування власного будинку. Комплексна послуга — найкраща можливість завершити обробку в стислі терміни і привести квартиру в ідеальний стан.

Ремонт квартир Ірпінь

Різновиди ремонту і їх відмінності

Залежно від стану об’єкта і побажань власника по його якісного перетворення розрізняють наступні формати ремонту:

Стара «хрущовка», що дісталася у спадок від бабусі, чи простора квартира в щойно зданому будинку нового житлового комплексу — професійний ремонт зробить їх упорядкованими, затишними і безпечними. Всі виявлені недоліки і проблеми будуть повністю усунені, і ніщо не зможе затьмарити ваше щасливе життя в красивому і просторому будинку.

Ремонт квартир Ірпінь

MODERN CONSTRUCTION — лідер професійного ремонту в Ірпені

Свої послуги з облаштування нових квартир і житла в старих будинках міста вашій увазі готові запропонувати сотні столичних компаній. Однак деякі обмежують свою роботу легким косметичним ремонтом, інші готові діяти тільки по готовому дизайн-проекту, а треті не мають в штаті фахівців, готових взятися за складні роботи з заміни труб, чи підключення кліматичної техніки. Все це залишає замовника шукати сторонніх майстрів, що затягує терміни ремонту і може стати причиною нищення вже готової обробки.

Майстри компанії «MODERN CONSTRUCTION» готові взятися за простий чи складний ремонт в квартирах Ірпеня, гарантуючи виконання робіт під ключ. Спеціально для вашого будинку буде розроблено унікальний дизайнерський проект, який пізніше буде втілено з урахуванням висловлених вами побажань і особливостей планування будинку. Незмінно гарантуючи якість обробки, майстри компанії:

З кожним клієнтом оформлюється договір, в якому детально прописуються вимоги і обов’язки сторін. Фіксація всіх домовленостей позбавить від можливих непорозумінь і є гарантією професіоналізму і відповідальності майстрів «MODERN CONSTRUCTION».

Ремонт квартир Ірпінь

Інформація для замовників

Якщо ви готові до початку ремонту квартири в Ірпені, зв’яжіться зі представником нашої компанії за вказаними телефонами. У призначений час на об’єкт прибуде інженер, який виконає заміри і складе попередній кошторис робіт, спираючись на ваші побажання.

«MODERN CONSTRUCTION»: з нами довгоочікуване новосілля буде більш радісним!

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?