Будуємо довіру завдяки досконалій роботі!

від 1200 грн/м²

Косметичний ремонт

від 2400 грн/м²

Капітальний ремонт

від 1430 грн/м²

Чорнові роботи

від 2950 грн/м²

Дизайн-проекти

Дизайн-проект в подарунок ― при замовленні ремонту

Ремонт квартир, Вишгород

Вишгород – невелике місто, що майже прилягає до Києва з півночі, районний центр Київської області. Мальовничі краєвиди і близьке сусідство зі Столицею робить його привабливим для численних забудовників, що зводять сучасні житлові комплекси з квартирами і бюджетного, і преміум-класу. Більшість щасливих новоселів воліють взятися за ремонт відразу після заселення, але кому варто довірити ремонтні роботи, і як вибрати формат облаштування житла? Про це розкажуть фахівці компанії «MODERN CONSTRUCTION». Вони готові взятися за реалізацію проекту найвищої складності і надати вашому житлу бездоганного вигляду, оздобивши його і водночас усунувши дрібні огріхи, яких припустилися будівельники.

З якими проблемами доводиться зіткнутися при облаштуванні квартир в новому будинку

Ремонт квартир Вишгород

Зі сторони забудовників прискорені темпи будівництва і прагнення знизити собівартість новобудов часто стають причиною помилок і прорахунків при зведенні багатоквартирних будинків. У переліку найбільш частих порушень, які потребують виправлення в ході ремонту квартири, слід назвати:

Всі перелічені та інші наявні недоліки вимагають обов’язкового усунення в ході облаштування. Тільки в цьому випадку ремонт квартир у Вишгороді буде відповідати найсуворішим вимогам якості та дозволить реалізувати намічений варіант дизайнерського проекту.

Ремонт квартир Вишгород

Які типи ремонту можна замовити в MODERN CONSTRUCTION

Залежно від технічного стану об’єкта замовник може вибрати::

Будь-який з перелічених типів ремонту, виконаний грамотними майстрами, перетворить ваш будинок на взірець тиші, затишку й краси.

Ремонт квартир Вишгород

Переваги співпраці з компанією MODERN CONSTRUCTION

Величезний практичний досвід, досконале знання сучасних технологій будівництва та оздоблення, готовність реалізувати всі побажання клієнта – все це дозволяє команді MODERN CONSTRUCTION гарантувати клієнтам виняткову якість ремонту квартири. У числі основних переваг:

Зверніть увагу: після завершення ремонту квартири у Вишгороді об’єкт тривалий час підлягає післягарантійному обслуговуванню. Це означає, що можливі виявлені дефекти і недоробки будуть усунуті працівниками MODERN CONSTRUCTION на безоплатній основі. Варто зазначити, що такі випадки вкрай рідкісні, оскільки початку ремонту передує детальна оцінка об’єкта і складання плану робіт, що охоплює всі сумнівні ділянки об’єкта. Всі вони підлягають завчасному виправленню, що виключає їх вплив на технічний стан квартири в доступному для огляду майбутньому.

Залишилися питання? Задайте їх майстрам MODERN CONSTRUCTION

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?