Ірпінь – невелике місто в Бучанському районі Київської області. Близьке сусідство зі Столицею робить його привабливим для численних забудовників, що зводять сучасні житлові комплекси як з бюджетними квартирами, так і з житлом преміум-класу. І більшість щасливих новоселів воліють взятися за ремонт відразу після заселення, щоб зробити свій новий будинок затишнішим, привабливішим і безпечнішим. Кому варто довірити ремонтні роботи, і як вибрати формат облаштування житла? Про це розкажуть фахівці компанії «MODERN CONSTRUCTION», підготувавши консультацію з ремонту квартир для жителів Ірпеня.

Критерії якісного ремонту, на які розраховує замовник

Професійне оздоблення від досвідчених і грамотних майстрів незмінно має на увазі:

 • повне видалення слідів попередніх ремонтів;
 • закупівлю і доставку на об’єкт необхідного обсягу будівельних матеріалів;
 • демонтаж старих і облаштування нових комунікацій водопостачання й каналізації, які передбачають встановлення сучасної сантехніки;
 • повноцінне утеплення та гідроізоляцію стін;
 • чорнову обробку, спрямовану на усунення наявних дефектів конструкцій і підготовку до фінішного етапу робіт;
 • внесення змін до планування квартири з урахуванням побажань власників і норм безпечної експлуатації об’єкта;
 • оновлення всіх поверхонь приміщень із застосуванням матеріалів, що дозволяють найкращим способом реалізувати задум дизайнера;
 • вивезення та утилізацію сміття після завершення ремонту квартири в Ірпені.

Якщо всі перелічені заходи входять в базовий перелік ремонтних робіт обраної компанії, їй можна сміливо довірити облаштування власного будинку. Комплексна послуга — найкраща можливість завершити обробку в стислі терміни і привести квартиру в ідеальний стан.

Різновиди ремонту і їх відмінності

Залежно від стану об’єкта і побажань власника по його якісного перетворення розрізняють наступні формати ремонту:

 • Косметичний — передбачає лише оновлення зовнішнього покриття стін і підлоги без глобальних перетворень, дозволяє освіжити звичний вигляд приміщень. Підходить для нового житла і об’єктів в хорошому технічному стані.
 • Капітальний — суттєві перетворення, які включають заміну комунікацій, оновлення покриття стін і підлоги, монтаж нового сантехнічного обладнання та кліматичної техніки, утеплення і гідроізоляцію поверхонь. Найчастіше необхідний на об’єктах вторинного житлового фонду з помітними слідами фізичного зносу.
 • Комплексний — передбачає глобальну «переробку» квартири, яка торкнеться всіх її елементів, але натомість дозволить повністю усунути всі наявні проблеми, вдало завершити перепланування і виконати облаштування простору відповідно до підготовленого проекту.
 • Елітний — варіант облаштування для тих, хто бажає бачити свій будинок унікальним, по-справжньому розкішним і ідеально пристосованим для спокійного життя. Роботи ведуться суворо за дизайнерським проектом, а їх результат детально контролюється автором. Підсумок такого ремонту — вишукана і респектабельна обстановка в рамках обраного стилю, здатна викликати стан німого захоплення.
 • Євроремонт – облаштування із застосуванням фірмових оздоблювальних матеріалів, що перетворює просту квартиру на взірець найкращих досягнень будівельної галузі. І все це — з урахуванням вимог і способу життя замовника, який бажає оточити себе комфортом і жити в сприятливих умовах.

Стара «хрущовка», що дісталася у спадок від бабусі, чи простора квартира в щойно зданому будинку нового житлового комплексу — професійний ремонт зробить їх упорядкованими, затишними і безпечними. Всі виявлені недоліки і проблеми будуть повністю усунені, і ніщо не зможе затьмарити ваше щасливе життя в красивому і просторому будинку.

MODERN CONSTRUCTION — лідер професійного ремонту в Ірпені

Свої послуги з облаштування нових квартир і житла в старих будинках міста вашій увазі готові запропонувати сотні столичних компаній. Однак деякі обмежують свою роботу легким косметичним ремонтом, інші готові діяти тільки по готовому дизайн-проекту, а треті не мають в штаті фахівців, готових взятися за складні роботи з заміни труб, чи підключення кліматичної техніки. Все це залишає замовника шукати сторонніх майстрів, що затягує терміни ремонту і може стати причиною нищення вже готової обробки.

Майстри компанії «MODERN CONSTRUCTION» готові взятися за простий чи складний ремонт в квартирах Ірпеня, гарантуючи виконання робіт під ключ. Спеціально для вашого будинку буде розроблено унікальний дизайнерський проект, який пізніше буде втілено з урахуванням висловлених вами побажань і особливостей планування будинку. Незмінно гарантуючи якість обробки, майстри компанії:

 • працюють тільки з найкращими зразками матеріалів;
 • строго дотримуються умов і термінів, зазначених в проектних і договірних документах;
 • діють в правильній послідовності, що виключає пошкодження вже нанесених шарів обробки і прискорює процес ремонту квартири в Ірпені;
 • готові забезпечити гарантійне та післягарантійне обслуговування об’єктів;
 • здають житло в стані, що передбачає негайне заселення;
 • прагнуть виконувати свою роботу так, щоб перевершити найсміливіші очікування замовників.

З кожним клієнтом оформлюється договір, в якому детально прописуються вимоги і обов’язки сторін. Фіксація всіх домовленостей позбавить від можливих непорозумінь і є гарантією професіоналізму і відповідальності майстрів «MODERN CONSTRUCTION».

Інформація для замовників

Якщо ви готові до початку ремонту квартири в Ірпені, зв’яжіться зі представником нашої компанії за вказаними телефонами. У призначений час на об’єкт прибуде інженер, який виконає заміри і складе попередній кошторис робіт, спираючись на ваші побажання.

«MODERN CONSTRUCTION»: з нами довгоочікуване новосілля буде більш радісним!

З чого розпочати ремонт?

Наші клієнти

КиевГорСтрой Комфорт Таун Козырная Карта Акварели Эльдорадо Ева Фокстрот Фуршет Караван Герц Роксолана Розетка

Дар’я
Чудова команда, відмінні майстри! Вдячна друзям, що порекомендували саме цю компанію. Виявляється швидкий ремонт без проблем можливий.
Андрій
Без сумнівів можу рекомендувати дану компанію. Залишився задоволеним співпрацею від перших перемовин і до прийому робіт. Все виконали бездоганно і без “головного болю”.
Сергій
Отличная компания, остался доволен от сотрудничества и ни разу не пожалел. А я знаю, о чем речь, ведь перед ними выгнал “отличных умельцев”. Рекомендую, не пожалеете.