Ремонт магазинів

В ході виконання цього виду робіт наші спеціалісти враховують найдрібніші деталі. Тут важливу роль відіграють і зручне планування, і якісна обробка поверхонь, і правильно обрані меблі та устаткування.

Ключовий момент — грамотне зонування. Найбільш ефективною формою магазину є квадрат чи прямокутник, так як тут найпростіше розташувати торгівельне обладнання так, аби покупець зміг легко ідентифікувати кожну зону магазину. А простір має бути організований таким чином, щоб покупець обійшов весь торговий зал і не пропустив жодної вітрини.

Ремонт магазинів

Також до надважливих елементів сучасних торгівельних площ належить освітлення магазину; подекуди воно напряму впливає на рівень продажів. Система освітлення має демонструвати всі переваги товару, звертати на нього увагу покупців, не залишати в тіні жодної, навіть найменшої, зони.

Компанія MODERN CONSTRUCTION має повний штат висококваліфікованих спеціалістів, які в ремонті враховують всі вищенаведені, а також десятки інших факторів, що сприятимуть підвищенню відвідуваності, і, як наслідок, успішності Вашого магазину.

 

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?