Ремонт офісів, коворкінгів

Найчастіше ремонт офісів замовляють не з тим, аби усунути явні недоліки приміщення, а для того, щоб оновити інтер’єр, зробити його більш представницьким чи практичнішим.
Наші спеціалісти з першого погляду виявлять застарілі елементи дизайну і запропонувати нове, надсучасне бачення Вашого офісу.
Про рівень професійності Вашої компанії тепер говоритиме рівень сучасності і престижності її приміщень.

Ремонт офісів, коворкінгів

Про необхідність якісного ремонту офісних приміщень написано і сказано чимало. Фахівці у сфері організації праці наполягають: сприятлива обстановка на 15-20% підвищує працездатність співробітників, знижує кількість запізнень і перекурів, а також позбавляє від відчуття втоми після робочого дня. Все це відчутно позначається на фінансових результатах роботи компанії, гарантуючи підвищення показників навіть у несприятливих економічних умовах. Тому не варто відмовлятися від ремонту офісів чи намагатися заощадити, наймаючи сумнівних майстрів. Тільки звернення до професіоналів дозволить

Про механізми ремонту офісів у Києві, і на що можуть розраховувати замовники, діляться фахівці компанії MODERN CONSTRUCTION.

Ремонт офісів, коворкінгів

Типи ремонту офісів у Києві і базовий набір послуг для кожного формату благоустрою

Залежно від технічного стану приміщення, його площі і цілей замовника облаштування може бути виконано в одному з наступних форматів:

замовника облаштування може бути виконано в одному з наступних форматів:

Ремонт офісів, коворкінгів

Послідовність ремонтних робіт

Загальна схема облаштування складається з таких етапів:

На кожному етапі роботи фахівці звіряються з проектною документацією, аби виключити помилки, через які терміни і вартість ремонту можуть необґрунтовано зрости.

Ремонт офісів, коворкінгів

Як замовити ремонт офісних приміщень у Києві?

Майстри компанії MODERN CONSTRUCTION раді бути корисними усім замовникам, хто не проти за кілька тижнів привести офіс у порядок і створити сприятливі умови для роботи персоналу, проведення ділових переговорів і прийому відвідувачів. Компетенція, величезний практичний досвід, наявність необхідного обладнання та робота лише з матеріалами провідних брендів дозволяють фахівцям підприємства гарантувати

Співпраця з MODERN CONSTRUCTION – це найкраще рішення для благоустрою комерційного простору. Телефонуйте, щоб запросити на об’єкт інженера для складання кошторису ремонту офісу в Києві з урахуванням ваших побажань.

Якісний ремонт з гарантією

від 1200 грн/м²

Зв'яжіться з нами


Отримайте відповіді на всі Ваші питання. Домовимось про зустріч у зручний для Вас час

Зробимо заміри


Виїзд фахівця, проведення замірів, постановка завдань, необхідні консультації

Розрахуємо вартість


Складання детального розрахунку вартості ремонту, узгодження умов, підписання Договору

Доставка матеріалів


Замовлення і доставка всіх необхідних будівельних матеріалів на об'єкт

Ремонт в термін


Виконуємо якісний ремонт точно в строк! Без затримок та сюрпризів

Вкажіть Ваші дані
Бажаєте, щоб ми розрахували вартість робіт?